• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przez Firefoxa nie mogę wejść do poczty o2.pl

Object Storage Arubacloud
0 głosów
436 wizyt
pytanie zadane 25 czerwca 2022 w Sieci komputerowe, internet przez Krzysiek_34 Mądrala (6,050 p.)

Witam.

Gdy uruchamiam przeglądarkę Firefoxa i chcę wejść do poczty o2.pl, to od kilku dni wyskakuje mi taki komunikat:

Na inne znane strony wchodzę przez Firefoxa.

Przez przeglądarkę Google Chroma wchodzę do tej poczty bez problemu.

Czy wiecie co jest przyczyną, że przez Firefoxa nie mogę wejść do poczty o2.pl?

Będę wdzięczny za fachową pomoc.

komentarz 25 czerwca 2022 przez VBService Ekspert (253,120 p.)
komentarz 25 czerwca 2022 przez Krzysiek_34 Mądrala (6,050 p.)

Wygląda to tak, że:

1. przy linku: https://www.o2.pl/ uruchamia się strona i po max sekundzie wyskakuje mi tamten komunikat

2. przy Twoim linku: https://poczta.o2.pl/login/login.html także uruchamia się strona i po max sekundzie wyskakuje mi tamten komunikat

Mam wersję Mozilla Firefox 72.0.2 (64 bity). To nie jest najnowsza wersja, ale komfortowa w użytkowaniu. Kiedyś testowałem jakąś tam nowszą wersje Firefoxa i była mniej komfortowa w użytkowaniu. Wróciłem do tej 72.0.2.

Podejrzewam, że brak możliwości wejścia na pocztę o2.pl to może dotyczyć ficzera. Być może wprowadzili jakieś dodatkowe funkcje na tej poczcie o2.pl i ta moja aktualna wersja 72.0.2 (64 bity) nie obsługuje tam czegoś.

Sam oceń.laugh

1
komentarz 25 czerwca 2022 przez VBService Ekspert (253,120 p.)

Moja wersja jak na obrazku i wszystko działa.  smiley

1
komentarz 25 czerwca 2022 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Zmień pocztę, o2, to siedlisko wirusów reklam i szatana ;)
komentarz 26 czerwca 2022 przez Krzysiek_34 Mądrala (6,050 p.)

@VBService, 

Tak jak przypuszczałem - mam za starą wersję Firefoxa. Muszę zainstalować tą 101 i problem będzie rozwiązany.

Dzięki.

komentarz 26 czerwca 2022 przez VBService Ekspert (253,120 p.)

Możesz spróbować z wersją portable, której nie trzeba instalować  wink

Mozilla Firefox Portable 82.0.3 pl

 

po uruchomieniu w ustawieniach zrób

 

tu znajdziesz więcej przeglądarek w wersji portable:

https://www.programosy.pl/programy-portable-usb1.html

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 26 czerwca 2022 przez Comandeer Guru (600,810 p.)

Mam wersję Mozilla Firefox 72.0.2 (64 bity). To nie jest najnowsza wersja, ale komfortowa w użytkowaniu. Kiedyś testowałem jakąś tam nowszą wersje Firefoxa i była mniej komfortowa w użytkowaniu. Wróciłem do tej 72.0.2.

Rzeknę tak: to Twój świadomy wybór. Nie dziw się, że przeglądarka z 2020 nie działa ze współczesnym internetem. Korzystanie z tak starej przeglądarki jest po prostu głupie – nie tylko dlatego, że nie ma sporej liczby ficzerów, ale też dlatego, że przez te 2 lata zafiksowano sporo bugów oraz luk bezpieczeństwa. Używając starej przeglądarki, narażasz się na niebezpieczeństwo. 

komentarz 26 czerwca 2022 przez Krzysiek_34 Mądrala (6,050 p.)
Zainstaluję Firefoxa o wersji 101 i problem będzie rozwiązany.

Dzięki.

Podobne pytania

+2 głosów
4 odpowiedzi 368 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 269 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 154 wizyt
pytanie zadane 27 stycznia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...