• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przerobienie biurka

+2 głosów
133 wizyt
pytanie zadane 13 września w Offtop przez bicnet Gaduła (4,740 p.)

Cześć,

przerobił z Was ktoś zwykłe biurko na takie podnoszone by można było raz pracować siedząco, a raz stojąco? Nie chodzi mi o gotowe rozwiązania, a przerobienie zwykłego biurka na takie. Chętnie zobaczę i zainspiruję się.

Jeśli ktoś używa podnoszonych podstawek na monitory/laptop to niech też podzieli się co o tym myśli i czy warte? Mam na myśli przykładowo takie lub podobne rozwiązania.

Pozdrawiam

3 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 13 września przez mdatelier Dyskutant (7,780 p.)
Lepiej daj sobie z tym spokój. Dokładnie to samo chciałem zrobić. Przerabiać biurka żeby mieć podwyższane. Po pierwsze nie każde się da, a po drugie komfort pracy na takim biurku będzie znacznie odbiegał od tego, który został do tego przystosowany od samego początku. Możesz jedynie iść w stronę zamówienia blatu i oddzielnie podnośników, a potem samemu to wszystko poskręcać, ale oszczędność niewielka. Na poziomie 200-300 zł. Ostatecznie wybiłem sobie to z głowy i pojechałem do ikei kupić normalne duże biurko podnoszone z kontrolerem bluetooth. Do dzisiaj jestem z niego zadowolony i nie żałuje, że zdecydowałem się kupić gotowca.
+1 głos
odpowiedź 15 września przez profesorek96 Szeryf (86,820 p.)
Prywatnie ten temat przerabiałem. Taka podstawka no jednak nie jest to samo co biurko regulowane elektrycznie. Myślałem nad zakupem biurka w IKEA, jednak mnie troszkę odstraszyła cena nie idąca w parze z jakością. Blat tych biurek nie wydaje się zbyt solidny. Wszystko zależy co będziesz trzymał na tym biurku, czy monitor będzie przymocowany do blatu ?

Myślałem nad zamówieniem u stolarza blatu oraz zakup stelaża regulowanego. Ostatecznie znalazłem na allegro ogłoszenie, sprzedawca oferował używane biurka Kinnarps, pochodzące z zagranicy. W dobrym stanie , blat posiadał minimalne ryski. Wszystko działało bez zarzutu. Kupiłem w cenie poniżej 1000 zł. Od ponad roku jestem bardzo zadowolony. Biurko jest duże, blat 180 na 100 cm. Mogę przy nim pracować zarówno na stojąco jak i siedząco.

Reasumując opcja z IKEA jest ok, jednak przed zakupem polecam się rozglądnąć, obejrzeć biurko na miejscu.
0 głosów
odpowiedź 15 września przez bicnet Gaduła (4,740 p.)
W takim razie skoro mówicie, że gotowce lepsze, to poproszę jakiś linki do ofert :)
komentarz 15 września przez tkz Nałogowiec (40,800 p.)
Zależy od budżetu. Jeżeli możesz sobie pozwolić kup osobno dół i górę. Sam poszedłem właśnie w to. Całkowity koszt zamknął się okolicach 3 tysięcy.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 73 wizyt
pytanie zadane 2 czerwca w Offtop przez bicnet Gaduła (4,740 p.)
+2 głosów
4 odpowiedzi 178 wizyt
pytanie zadane 13 maja w Offtop przez bicnet Gaduła (4,740 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 2,442 wizyt
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

85,241 zapytań

134,056 odpowiedzi

297,245 komentarzy

56,331 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...