• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przerobienie biurka

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
602 wizyt
pytanie zadane 13 września 2021 w Offtop przez bicnet Gaduła (4,800 p.)

Cześć,

przerobił z Was ktoś zwykłe biurko na takie podnoszone by można było raz pracować siedząco, a raz stojąco? Nie chodzi mi o gotowe rozwiązania, a przerobienie zwykłego biurka na takie. Chętnie zobaczę i zainspiruję się.

Jeśli ktoś używa podnoszonych podstawek na monitory/laptop to niech też podzieli się co o tym myśli i czy warte? Mam na myśli przykładowo takie lub podobne rozwiązania.

Pozdrawiam

3 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 13 września 2021 przez niezalogowany
Lepiej daj sobie z tym spokój. Dokładnie to samo chciałem zrobić. Przerabiać biurka żeby mieć podwyższane. Po pierwsze nie każde się da, a po drugie komfort pracy na takim biurku będzie znacznie odbiegał od tego, który został do tego przystosowany od samego początku. Możesz jedynie iść w stronę zamówienia blatu i oddzielnie podnośników, a potem samemu to wszystko poskręcać, ale oszczędność niewielka. Na poziomie 200-300 zł. Ostatecznie wybiłem sobie to z głowy i pojechałem do ikei kupić normalne duże biurko podnoszone z kontrolerem bluetooth. Do dzisiaj jestem z niego zadowolony i nie żałuje, że zdecydowałem się kupić gotowca.
+1 głos
odpowiedź 15 września 2021 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Prywatnie ten temat przerabiałem. Taka podstawka no jednak nie jest to samo co biurko regulowane elektrycznie. Myślałem nad zakupem biurka w IKEA, jednak mnie troszkę odstraszyła cena nie idąca w parze z jakością. Blat tych biurek nie wydaje się zbyt solidny. Wszystko zależy co będziesz trzymał na tym biurku, czy monitor będzie przymocowany do blatu ?

Myślałem nad zamówieniem u stolarza blatu oraz zakup stelaża regulowanego. Ostatecznie znalazłem na allegro ogłoszenie, sprzedawca oferował używane biurka Kinnarps, pochodzące z zagranicy. W dobrym stanie , blat posiadał minimalne ryski. Wszystko działało bez zarzutu. Kupiłem w cenie poniżej 1000 zł. Od ponad roku jestem bardzo zadowolony. Biurko jest duże, blat 180 na 100 cm. Mogę przy nim pracować zarówno na stojąco jak i siedząco.

Reasumując opcja z IKEA jest ok, jednak przed zakupem polecam się rozglądnąć, obejrzeć biurko na miejscu.
0 głosów
odpowiedź 15 września 2021 przez bicnet Gaduła (4,800 p.)
W takim razie skoro mówicie, że gotowce lepsze, to poproszę jakiś linki do ofert :)
komentarz 15 września 2021 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Zależy od budżetu. Jeżeli możesz sobie pozwolić kup osobno dół i górę. Sam poszedłem właśnie w to. Całkowity koszt zamknął się okolicach 3 tysięcy.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 207 wizyt
pytanie zadane 9 maja 2022 w Sprzęt komputerowy przez Karson Obywatel (1,000 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 222 wizyt
pytanie zadane 2 czerwca 2021 w Offtop przez bicnet Gaduła (4,800 p.)
+2 głosów
4 odpowiedzi 569 wizyt
pytanie zadane 13 maja 2021 w Offtop przez bicnet Gaduła (4,800 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,476 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...