• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przerobienie biurka

+2 głosów
133 wizyt
pytanie zadane 13 września w Offtop przez bicnet Gaduła (4,740 p.)

Cześć,

przerobił z Was ktoś zwykłe biurko na takie podnoszone by można było raz pracować siedząco, a raz stojąco? Nie chodzi mi o gotowe rozwiązania, a przerobienie zwykłego biurka na takie. Chętnie zobaczę i zainspiruję się.

Jeśli ktoś używa podnoszonych podstawek na monitory/laptop to niech też podzieli się co o tym myśli i czy warte? Mam na myśli przykładowo takie lub podobne rozwiązania.

Pozdrawiam

3 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 13 września przez mdatelier Dyskutant (7,780 p.)
Lepiej daj sobie z tym spokój. Dokładnie to samo chciałem zrobić. Przerabiać biurka żeby mieć podwyższane. Po pierwsze nie każde się da, a po drugie komfort pracy na takim biurku będzie znacznie odbiegał od tego, który został do tego przystosowany od samego początku. Możesz jedynie iść w stronę zamówienia blatu i oddzielnie podnośników, a potem samemu to wszystko poskręcać, ale oszczędność niewielka. Na poziomie 200-300 zł. Ostatecznie wybiłem sobie to z głowy i pojechałem do ikei kupić normalne duże biurko podnoszone z kontrolerem bluetooth. Do dzisiaj jestem z niego zadowolony i nie żałuje, że zdecydowałem się kupić gotowca.
+1 głos
odpowiedź 15 września przez profesorek96 Szeryf (86,820 p.)
Prywatnie ten temat przerabiałem. Taka podstawka no jednak nie jest to samo co biurko regulowane elektrycznie. Myślałem nad zakupem biurka w IKEA, jednak mnie troszkę odstraszyła cena nie idąca w parze z jakością. Blat tych biurek nie wydaje się zbyt solidny. Wszystko zależy co będziesz trzymał na tym biurku, czy monitor będzie przymocowany do blatu ?

Myślałem nad zamówieniem u stolarza blatu oraz zakup stelaża regulowanego. Ostatecznie znalazłem na allegro ogłoszenie, sprzedawca oferował używane biurka Kinnarps, pochodzące z zagranicy. W dobrym stanie , blat posiadał minimalne ryski. Wszystko działało bez zarzutu. Kupiłem w cenie poniżej 1000 zł. Od ponad roku jestem bardzo zadowolony. Biurko jest duże, blat 180 na 100 cm. Mogę przy nim pracować zarówno na stojąco jak i siedząco.

Reasumując opcja z IKEA jest ok, jednak przed zakupem polecam się rozglądnąć, obejrzeć biurko na miejscu.
0 głosów
odpowiedź 15 września przez bicnet Gaduła (4,740 p.)
W takim razie skoro mówicie, że gotowce lepsze, to poproszę jakiś linki do ofert :)
komentarz 15 września przez tkz Nałogowiec (40,800 p.)
Zależy od budżetu. Jeżeli możesz sobie pozwolić kup osobno dół i górę. Sam poszedłem właśnie w to. Całkowity koszt zamknął się okolicach 3 tysięcy.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 73 wizyt
pytanie zadane 2 czerwca w Offtop przez bicnet Gaduła (4,740 p.)
+2 głosów
4 odpowiedzi 178 wizyt
pytanie zadane 13 maja w Offtop przez bicnet Gaduła (4,740 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 2,442 wizyt
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

85,242 zapytań

134,056 odpowiedzi

297,249 komentarzy

56,332 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...