• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Laptop >5000PLN

0 głosów
167 wizyt
pytanie zadane 9 września 2021 w Sprzęt komputerowy przez void6 Użytkownik (790 p.)
zamknięte 9 września 2021 przez void6
Cześć,

Szukam laptopa do technikum IT.

Programowanie webowe HTML, CSS, JS, PHP w przyszłosci pewnie coś więcej, notatki w docs'ach.

Min. 16gb ram, min. 512gb SSD, kamerka, dobra bateria, waga, cena >5000pln

Dzięki ;)
komentarz zamknięcia: .
1
komentarz 9 września 2021 przez KamQiX Dyskutant (9,030 p.)
Proszę spełnia wszystkie kryteria:

https://www.x-kom.pl/p/673987-notebook-laptop-173-dell-precision-5760-i9-11950h-32gb-512-win10p-rtxa3000.html

A tak poważnie. Określ dokładnie cenę. Chyba, że pomyliłeś znak i miało być <5000.
1
komentarz 9 września 2021 przez Wiciorny Ekspert (228,730 p.)
laptop do technikum w końcu, czyli tam się nie uczymy, tylko napierdzielamy w gry... :D do techinkum to spokojnie za 2.5 starczy
komentarz 9 września 2021 przez Ehlert Ekspert (207,410 p.)

@Wiciorny, nie chciałbym żeby to zabrzmiało złośliwie, ale chyba Tobie laugh​​​​​​

Wiem jak wyglądają stereotypy dot. techników, ale są osoby korzystające z Jetbrainsow. Ja do tego korzystałem z vagranta.

komentarz 9 września 2021 przez void6 Użytkownik (790 p.)

@Wiciorny, wiedzę jakiś problem masz kolego. Nie wiem gdzie się uczyłeś, ale przynajmniej u mnie czegoś takiego nie ma. Pytam o laptop, a ty mówisz o sobie...no

komentarz 9 września 2021 przez Wiciorny Ekspert (228,730 p.)
czyli do programowania potrzebny Ci jest GPU :D przynajmniej klasy GTX + 3xxx za 5 koła  ? :D
@Ekhlert, nie mów mi że komputer wymagający intelij i środowisk do webowego programowania kosztuje 5000 + zł, bo komputery z pracy zwykle są budżetu 3-4 tysiecy max zwykłe dell lettitude, które ciągną projekty bardzo dobrze jednocześnie z wirtualkami ;]
Jeszcze tu mowa o programowaniu webowym :D
komentarz 9 września 2021 przez void6 Użytkownik (790 p.)
ale, to jest programowanie webowe nie tworzenie gier w Unity... Myślałem ogółem o MateBook, może ktoś miał i się chciałby wypowiedzieć
komentarz 10 września 2021 przez Ehlert Ekspert (207,410 p.)

@Wiciorny, 

nie mów mi że komputer wymagający intelij i środowisk do webowego programowania kosztuje 5000 + zł, bo komputery z pracy zwykle są budżetu 3-4 tysiecy max zwykłe dell lettitude, które ciągną projekty bardzo dobrze jednocześnie z wirtualkami ;] 

Miej proszę świadomość, że nie wszystkie projekty tego świata widziałeś. wink Jeśli chcesz to pracuj sobie na swoich dellach, ale nie wmawiaj, że innym też wystarczą.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 9 września 2021 przez Wiciorny Ekspert (228,730 p.)

ale, to jest programowanie webowe

i dodaj, że ono jest "strasznie wymagające" , i nie mówię o sobie bo ja nie jestem laptopem więc jak już o czymś piszesz to przynajmniej świadomie 

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 89 wizyt
pytanie zadane 4 sierpnia w Sprzęt komputerowy przez matizuu Obywatel (1,100 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 43 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 246 wizyt

88,701 zapytań

137,308 odpowiedzi

306,748 komentarzy

58,894 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...