• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

ZŁOŻENIE KOMPUTERA/POLECENIE GOTOWCA do 3500 zł

Object Storage Arubacloud
0 głosów
168 wizyt
pytanie zadane 24 października 2020 w Sprzęt komputerowy przez DAFSON Nowicjusz (120 p.)

Witam. Mam jedno pytanie odnośnie komputera. Chciałem dowiedzieć się, jaki komputer mogę kupić (z możliwością rat) do 3500zł bez monitora, głośników, klawiatury, itd. Sam komputer. Głównie chcę, żeby służył mi do gier (typu warzone, ETS2, GTA5, wiedźmin). Zależy mi nie na samej wydajności, a słabej grafice, ani nie na tylko dobrej grafice, a słabej wydajności, tylko chciałbym podzielić to pół na pół (trochę wydajności/trochę ładnej grafiki). Druga opcja używania komputera, to nagrywanie muzyki (wtyczki, których używam w programie obciążają procesor). Oglądałem ten komputer ze strony hardpc, ale nie wiem, czy w tej cenie nie znajdę czegoś lepszego, więc proszę was o poradę, ewentualnie podsyłanie linków do komputerów, które mogę kupić w tej cenie bo słabo znam się na komputerach. Wchodzi opcja składania komputera. Chcę, żeby posłużył przynajmniej 4/5 lat.

https://sklep.hard-pc.pl/p11230,zestaw-zalecane-pl-3-ryzen-5-3600-spartan-4-gtx-1660-super-16gb-ddr4-512gb-ssd-krux-halo-argb-600w.html

Pozdrawiam!

komentarz 24 października 2020 przez techno16 Gaduła (4,780 p.)

podlinkowany komputer jest nawet dobry w tej cenie. Jednak zmieniłbym dysk SSD SATA 3 na jakiś dysk M2 bo dyski sata są baaardzo powolne w porównaniu do M.2

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 26 października 2020 przez Stever Nałogowiec (25,720 p.)

Moja propozycja praktycznie w tej samej cenie https://www.x-kom.pl/lista/abkp9mkwf

  1. SilentiumPC Fera 3 120mm
  2. G.SKILL 16GB (2x8GB) 3000MHz CL16 Aegis
  3. ASRock B450 Pro4
  4. SilentiumPC Signum SG1 TG
  5. AMD Ryzen 5 3600
  6. Kingston 500GB M.2 PCIe NVMe A2000
  7. Gainward GeForce GTX 1660 SUPER Ghost OC 6GB GDDR6
  8. SilentiumPC Vero L3 600W 80 Plus Bronze

Ewentualnie wydajniejszy zestaw na Intel https://www.x-kom.pl/lista/urmurt4ll

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 278 wizyt
pytanie zadane 19 kwietnia 2021 w Sprzęt komputerowy przez Passa Nowicjusz (130 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 328 wizyt
pytanie zadane 13 maja 2018 w Sprzęt komputerowy przez amb00 Bywalec (2,000 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 381 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez MrOften Początkujący (310 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...