• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam sprawdzonych materiałów, książek, kursów itd. - Matura rozszerzona z fizyki

Fiszki IT
Fiszki IT
0 głosów
245 wizyt
pytanie zadane 17 października 2020 w Matematyka, fizyka, logika przez Wojciech P Nowicjusz (160 p.)
Cześć,                                                      
szukam sprawdzonych materiałów, książek, kursów itd. - Matura rozszerzona z fizyki. Zależy mi na niezbędnych informacjach w zwięzłej i kompleksowej formie. Każdy dział, temat, ćwiczenia do wykonania, z rozwiązaniem i wytłumaczeniem. Myślę, że sensownie byłoby:

1. książka, repetytorium, strona internetowa, kanał yt  z posumowaniami działów, niezbędnymi informacjami, wzorami  

2. zbiory zadań z rozwiązaniami i wytłumaczeniem

Z matematyki uczę się: matemaks (kurs matura rozszerzona) + zbiory (m.in Andrzeja Kiełbasy) i ten system bardzo mi odpowiada.

Polecacie coś podobnego z fizyki? Jestem otwarty na komentarze, zapraszam do dyskusji.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 18 października 2020 przez J0ker Stary wyjadacz (11,790 p.)
jak napiszesz do mnie na priv to mogę Ci wysłać książkę Tarasowa oraz być może jakieś niegooglowalne arkusze (jeśli nadal je mam, książkę Tarasowa mam na pewno).

ja w 2016 roku korzystałem z "Teraz matura 2016" i było spoko.
0 głosów
odpowiedź 18 października 2020 przez reaktywny Nałogowiec (25,440 p.)
Kruczek i Jędrzejewski - chyba najlepszy zbiór zadań z fizyki w PL od ponad 30 lat (obaj Panowie wykładali na PW). Bardzo dobry, polecam. Było kilka wydań jego, niebieska okładka. II tomy.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 383 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 673 wizyt
pytanie zadane 8 marca 2019 w Matematyka, fizyka, logika przez Halloq Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,009 wizyt
pytanie zadane 18 stycznia 2019 w Matematyka, fizyka, logika przez Rambo Nowicjusz (120 p.)
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

84,798 zapytań

133,600 odpowiedzi

296,074 komentarzy

56,045 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...