• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dalsza nauka webdevelopingu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
317 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia 2020 w HTML i CSS przez Vince Nowicjusz (200 p.)

Witam

Mam za sobą kurs programowania stron internetowych z kanału Pasja Informatyki. Stworzyłem dla ćwiczeń dwie strony internetowe. Jednak czuję, że czasami robię coś po omacku i wiele muszę się jeszcze nauczyć, dlatego chciałbym zgłębić swoją wiedzę. Znalazłem kurs na udemy.com, którego program mnie bardzo zadowala. Jak sądzicie warto przerobić ten kurs i czy zbuduje on solidną bazę do tworzenia stron? Link do kursu:

https://www.udemy.com/course/kurs-tworzenia-stron-www-w-html-i-css-od-podstaw-do-eksperta/

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 12 sierpnia 2020 przez Elzo Obywatel (1,120 p.)

Cześć,

Mi osobiście kursy Pana Arkadiusza nie leżą. Mam jeden o JavaScript i formuła jego nie jest ciekawa. Jeśli interesuje Cię front-end i koniecznie chcesz kurs z udemy to polecam Samuraj Programowania. Ma dar mówienia prostym językiem i łopatologicznie tłumaczy. Mi osobiście jego kursy bardzo przypadły do gustu, le też bardzo polecam freecodecamp.org, interaktywny kurs w przeglądarce. Wraz z dokumentacją MDN tworzą świetne darmowe źródło do nauki front-endu. Najważniejszą rzeczą jest robienie własnych projektów. Tylko dzięki temu możesz się nauczyć. Jak widzisz nie trzeba nic płacić, żeby móc nauczyć się programowania.

komentarz 13 sierpnia 2020 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)
Z tego co wiem to Samuraj Programowania też ma jakieś filmiki na yt, więc jak coś to można sobie zerknąć i sprawdzić, czy sposób w jaki przekazuje wiedzę nam pasuje :)
0 głosów
odpowiedź 12 sierpnia 2020 przez techno16 Gaduła (4,780 p.)

Dlaczego od razu szukasz płatnych kursów? Jest wiele darmowych alternatyw np. https://www.sololearn.com/Courses Wszystko jest w internecie tylko trzeba się nauczyć googlować.

 

A co do kursu na *kaszel* Udemy, to można tam wszystko przerobić, ale najważniejsze jest to czy zrozumiesz o czym on mówi.

komentarz 12 sierpnia 2020 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
Zgaduję, że nigdy nie przerabiałeś żadnego porządnego kursu z Udemy.

Btw. tylko anglojęzyczne wydają mi się sensowne
komentarz 12 sierpnia 2020 przez techno16 Gaduła (4,780 p.)
Nie o to chodzi. Udemy to pasożyt, który żywi się ludźmi oceniającymi wzrokowo.

Kurs kosztuję 1099 zł ale został przeceniony na 30 zł? No to pyk kilka tysięcy w portfelu, bo ludzie się dali złapać.
komentarz 12 sierpnia 2020 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
No chyba, że się wie jak pobrać za darmo :)

Ale książki też podobnie kosztują, albo więcej i nie są aktualizowane(w przeciwieństwie do kursów na udemy), to co powiesz, że też to jest pasożyt?
komentarz 14 sierpnia 2020 przez techno16 Gaduła (4,780 p.)

Ale książki też podobnie kosztują, albo więcej i nie są aktualizowane(w przeciwieństwie do kursów na udemy), to co powiesz, że też to jest pasożyt?

Ale cena książki już zależy od księgarni, a Udemy to rzuca promocjami jak Biedronka w święta wink

No chyba, że się wie jak pobrać za darmo :)

pozdrawiam data hoarder'ów :) 

0 głosów
odpowiedź 12 sierpnia 2020 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)

Samego HTMLa i CSSa możesz nauczyć się ze strony developer.mozilla.org

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 1,424 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 942 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 1,134 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2017 w JavaScript przez Rayden Użytkownik (610 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...