• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Karta graficzna z outletu

0 głosów
96 wizyt
pytanie zadane 28 kwietnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Justyna Kubik Nowicjusz (120 p.)

Streszczę się mam problem z grafiką. Karta graficzna to Radeon RX 570 8GB OC kiedy lekko puknę obudowę albo zostawię na jakiś czas włączony komputer wyskakuje mi coś takiego(zmienia kolor za każdym razem).

kartę kupiłem z outletu na stronie popularnego serwisu z częściami.

komentarz 28 kwietnia 2020 przez bwaluk Mądrala (5,400 p.)
Może kabel nie siedzi dobrze w gnieździe lub karta w płycie jest "niedopchnięta".
komentarz 28 kwietnia 2020 przez Justyna Kubik Nowicjusz (120 p.)
karta jest dobrze wciśnięta tak samo kabel od zasilania dodatkowego

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 1 maja 2020 przez Jakub wojownik Początkujący (400 p.)
Jeżeli masz doświadczenie z podzespołami możesz okręcić backplate (jak takowy się znajduję) plastik z wiatrakami z przodu karty i sprawdzić miernikiem czy rezystory i tranzystory na karcie działają, gdyż jak jest to outlet to nie ma gwarancji że nie zostało jakoś uszkodzone lub kurier nie spierdzielił np na jakimś zakręcie.
0 głosów
odpowiedź 4 maja 2020 przez porucznik.jaszczurka Obywatel (1,520 p.)
oddaj na gwarancję i po problemie. O ile karta ma gw.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 69 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 108 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 48 wizyt
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

85,212 zapytań

134,029 odpowiedzi

297,158 komentarzy

56,309 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...