• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy ma ktoś pomysł na prostą grę mobilną w 2D?

0 głosów
949 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2020 w Offtop przez xardas Nowicjusz (120 p.)

Mam problem. Od dawna planuje stworzyć grę mobilną, ale kompletnie nie mam pomysłu. Czy ma ktoś pomysł na oryginalną grę?

komentarz 8 stycznia 2020 przez Bartek12 Mądrala (5,510 p.)
Na jakim silniku zamierzasz ją zrobić?
komentarz 8 stycznia 2020 przez xardas Nowicjusz (120 p.)
Unity 3D

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 stycznia 2020 przez Bartek12 Mądrala (5,510 p.)


1. Gra w której jesteś ninją zdobywasz bronie, masz przeciwników ( AI ), gra polega na dojściu do flagi omijając przeszkody.

2. Gra w której musisz włamać się na komisariat policji i nie dać się złapać. Jakieś proste interakcje np. zakładanie munduru policjanta.

3. Symulator Hackera.

Jeśli jesteś początkującym, najlepiej dla ciebie będzie spróbować zrobić własną wersję jakiejś prostej gry.

komentarz 8 stycznia 2020 przez xardas Nowicjusz (120 p.)
Dzięki pomyśle nad tym. :D

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 590 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 913 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 383 wizyt
pytanie zadane 17 listopada 2021 w Nasze projekty przez Monika Samulak Nowicjusz (160 p.)

93,742 zapytań

142,677 odpowiedzi

323,296 komentarzy

63,326 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...