• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomysł na aplikację mobilną

Object Storage Arubacloud
0 głosów
175 wizyt
pytanie zadane 17 listopada 2021 w Nasze projekty przez Monika Samulak Nowicjusz (160 p.)
Hej jestem Monika i szukam osób chętnych do stworzenia własnej aplikacji. Pomysł juz mam oczywiście jestem otwarta na wszelkie modyfikacje. Potrzebuje kreatywnej osoby która potrafiłaby stworzyć takową aplikację i jest chętna na dłuższą współprace, która po czasie mogłaby przenosić spore dochody. Zainteresowanych proszę o wysłanie maila na: monikasamulak123321@gmail.com

Miłego dnia :)
1
komentarz 17 listopada 2021 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)
Może trochę szczegółów (baza danych lub brak bazy, preferowany język, platforma, rozmiar gromadzonych danych, itd.). I oczywiście twoja rola w przedsięwzięciu.
1
komentarz 17 listopada 2021 przez Wiciorny Ekspert (270,150 p.)
dodałbym też właśnie formę umowy :) bo w aktualnych czasach jest to bardzo istotna sprawa
komentarz 24 listopada 2021 przez Monika Samulak Nowicjusz (160 p.)

@SzkolnyAdmin, Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o język to istotne jest dla mnie to aby był w porządku na aplikacje mobilne np: Java, kotlin bądź Swift. Dobór bazy danych do aplikacji jest trudny, często robi się na wyczucie i przyznam szczerze, że w tym temacie ja sie nie orientuje dlatego potrzebuję osoby zagłębionej w ten temat. Nawet jak przeprowadzisz szczegółową analizę, to moze się okazać, że konieczna będzie zmiana bazy danych. Można by zacząć może od mysqla lub postgresa. 

komentarz 24 listopada 2021 przez Monika Samulak Nowicjusz (160 p.)
Bardzo dziękuję za sugestie, to na pewno istotny punkt całego projektu :) Myślę, że byłaby to umowa o współprace, wiadomo jeśli chodzi o późniejsze zarobki to chciałabym, aby dla każdego było sprawiedliwie czyli 50/50.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 573 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2020 w Offtop przez xardas Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 107 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2019 w C# przez Ravn Nowicjusz (240 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 447 wizyt

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...