• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Filmik na YouTube - nie widzą windowsowe przeglądarki, Linuxowe - OK ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
278 wizyt
pytanie zadane 23 grudnia 2019 w Sieci komputerowe, internet przez colnet Nowicjusz (160 p.)
Mam problem z filmikiem (świątecznym) - nie widza go przeglądarki z pod Windows, a raczej pokazują tylko fotkę wejściową filmu, a po kliknięciu dają info że film niedostępny. Nie mają tego problemu przeglądarki na Linux - odtwarzają filmik bez żadnych problemów. Kod YT do tego filmiku :

<iframe width="484" height="363" src="https://www.youtube.com/embed/vsw9_uB1b7s" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Proszę o poradę - chciałbym zdążyć do jutrzejszej wieczerzy,

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 23 grudnia 2019 przez antypop Mądrala (5,730 p.)
A to Twoje wideo?

Jeśli tak: sprawdź w ustawieniach filmu w panelu YT czy moasz zgodę na umieszczanie na zewnętrzych www.

Jeśli nie: pobierz wideo jakimś YT Downloaderem i wrzuć na stronę z swojego źródła.
komentarz 23 grudnia 2019 przez colnet Nowicjusz (160 p.)
No tak, ale to wygląda tak z tymi prawami że Linux'owe przeglądarki mają prawo do odtwarzania, a windowsowe nie mają.  OK - ale sprawdzę te prawa - czy możesz napisać gdzie to mogę zrobić ? Ten filmik jest na moim kanale YT.
komentarz 23 grudnia 2019 przez antypop Mądrala (5,730 p.)
Powiem Ci szczerze że nie mam pojęcia ale to mi się pierwsze nasuneło na myśl :)
komentarz 23 grudnia 2019 przez colnet Nowicjusz (160 p.)
No to mam niezłą niespodziankę na święta ....
komentarz 23 grudnia 2019 przez colnet Nowicjusz (160 p.)

@antypop,

Dokopałem się do takich informacji, które chyba YT dopisał, bo ja nie mam o tym żadnego pojęcia :

-------------------------------------------------------

Piosenki na Święta Bożego Narodzenia.

Kategoria

Społeczne i non-profit

Zaproponowane przez: UMG

Matakustix - Mehr gschmust

Muzyka w tym filmie

Więcej informacji

Słuchaj bez reklam dzięki usłudze YouTube Premium

Utwór

Weihnachtszeit - Mistletoe And Wine

Wykonawca

Claudia Jung, Cliff Richard

Dostępny w YouTube na podstawie licencji udzielonej przez

UMG (w imieniu wytwórni Universal Music GmbH); BMG Rights Management i inne stowarzyszenia zajmujące się prawami do muzyki (1)

komentarz 23 grudnia 2019 przez antypop Mądrala (5,730 p.)

A wejdź w YouTube studio, w edycje tego filmu i sprawdź czy masz zaznaczony ten checkbox (w zakładce więcej opcji)

komentarz 23 grudnia 2019 przez colnet Nowicjusz (160 p.)
Ta opcję mam zahaczoną i to na czarno ( nie jest wycieniowana), to moim zdaniem jakaś przypadłość systemu Windows bo przeglądarki pod Linux - sprawdzałem kilka i wszystkie wyświetlają ten klip.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 654 wizyt
+4 głosów
1 odpowiedź 345 wizyt
pytanie zadane 21 listopada 2021 w Nasze poradniki przez Dawid_Predecki Obywatel (1,610 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 375 wizyt

92,576 zapytań

141,425 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...