• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czemu wszystkie przeglądarki WWW nie zapisują swoich ustawień?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
652 wizyt
pytanie zadane 30 kwietnia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez robertwe Gaduła (4,620 p.)
Mam problem bo gdy ustawie ustawienia przeglądarki jest ok ale po wyłączeniu laptopa wszystko się kasuje(testowane opera i firefox najnowsze wersje)

Konfiguracja Lapka to:

Windows 7 Service Pack 1

Nvidia Quadro NVS 160 M

Intel Core 2 Duo 2x2.4GHz

Dysk HTS723232A7A364 300GB

Ram 3Gb

Co jest nie tak?
komentarz 30 kwietnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

Mam problem bo gdy ustawie ustawienia przeglądarki

 Na razie nie potrafię czytać w myśli, choć na prawdę dużo medytuję.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 30 kwietnia 2016 przez Dawid Glomba Obywatel (1,220 p.)
wybrane 29 sierpnia 2016 przez robertwe
 
Najlepsza

zakładasz konto gogole i gogle chrome i od 3 lat 50 razy mam nowy system a w przeglądarce te same ustawienia 

komentarz 30 kwietnia 2016 przez fckueve Dyskutant (9,470 p.)
Może to też być kwestia jakiegoś shit'u, polecam przeskanować system AdwCleaner'em
komentarz 30 kwietnia 2016 przez bartolinciu Dyskutant (7,580 p.)
Właśnie to samo chciałem napisać, miałem podobny problem i AdwCleaner pomógł od razu.

Po usunięciu PUP i zmianie ustawień, zmiany powinny się zapisać.
komentarz 1 maja 2016 przez robertwe Gaduła (4,620 p.)
edycja 1 maja 2016 przez robertwe
Problem jest inny bo AdwCeaner nie pomógł dodam że na FF mam 2 strony startowe od FF i viceice.com Nwm czy ma to jakieś większe znaczenie ale dodam że nawet AVG pobrałem wypróbowałem wersje PRO (30 dni free) ale wykazał 3 wirusy ale je usuneło a efektu dalej nie ma wybróbowałem AVG Tune UP I nadal Nic :C

 

##EDIT

Zainstalowałem Google Chrome i ta przeglądarka zapisuje swoje ustawienia.

Czemu reszta tego nie robi?
0 głosów
odpowiedź 30 kwietnia 2016 przez bartolinciu Dyskutant (7,580 p.)
Jakie ustawienia masz na myśli?
komentarz 30 kwietnia 2016 przez robertwe Gaduła (4,620 p.)
Chodzi mi o takie jak strona startowa motyw a w firefox co uruchomienie pokazują mi sie strony typu first run

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 277 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 316 wizyt

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,617 komentarzy

61,953 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...