• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak udostępnić fragment tylko filmu z innej www

Object Storage Arubacloud
0 głosów
202 wizyt
pytanie zadane 15 grudnia 2019 w Grafika i multimedia przez colnet Nowicjusz (160 p.)
Chcę na swojej stronie udostępnić 3minutowy fragment całego (ponad 2 godziny) filmu na innej stronie, przy czym nie chcę tego fragmentu wycinać i umieszczać u siebie, chcę żeby  moja strona czytała tylko fragment filmu na tej odległej stronie.  Większość opisów odnosi się jak to zrobić z filmami na YouTube, a ta odległa strona - nie jest to YouTube.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 grudnia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Najlepiej poszukaj czy ta strona wystawia jakies API do takich rzeczy.
komentarz 15 grudnia 2019 przez colnet Nowicjusz (160 p.)
Dziękuję za odpowiedź. Byłem na tej stronie specjalnie w poszukiwaniu jakichś API - ale wszystko co znalazłem dotyczące obrazku tego filmu to co zamieszczam poniżej:

<iframe width="560" height="315" src="//www.xxx.xxx/videoembed/38271715999" frameborder="0" allow="autoplay" allowfullscreen></iframe>
komentarz 15 grudnia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
to może popatrz skąd ta strona bierze te filmiki, bo może oni korzystają z jakiegoś API innego serwisu co i Ty mógłbyś wykorzystać? Ja jestem raczej zwolennikiem aby takie rzeczy robić zawsze przez API, nigdy przez jakąś analizę kodu html itp. To jest zgubne, a po drugie szybko mogą Cię zablokować jak wykryją w logach u siebie wzmożony ruch na jakiś podejrzanych rzeczach.
komentarz 15 grudnia 2019 przez colnet Nowicjusz (160 p.)
Patrzyłem, ale nie jestem zbyt biegły w czytaniu kodu stron www - jest tam coś o "yandex.ru" - ale nie wiem o co chodzi -  link do tego :

https://ok.ru/video/38271715999  - z tego chcę  udostępnić mały, kilkuminutowy wycinek.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 893 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 2,019 wizyt
pytanie zadane 18 października 2020 w HTML i CSS przez kondzix_ez Obywatel (1,910 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 295 wizyt

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...