• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaka książka/kurs do nauki angielskiego

Object Storage Arubacloud
0 głosów
764 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez mawerty Użytkownik (800 p.)
Witam.

Chciałbym się nauczyć angielskiego aby móc np oglądać kursy po angielsku. Jak coś to klasa 6 i słaby nauczyciel od angielskiego. Polećcie jakąś książkę/kurs. Mogę wydać tak gdzieś do 150zł. Chodzi mi głównie o IT.
komentarz 19 lipca 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 19 lipca 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
wybrane 19 lipca 2019 przez mawerty
 
Najlepsza

książka: https://helion.pl/ksiazki/english-4-it-praktyczny-kurs-jezyka-angielskiego-dla-specjalistow-it-i-nie-tylko-beata-blaszczyk,anginf.htm#format/d

plus zacznij sobie oglądać filmiki, gdzie można włączyć napisy angielskie, np. poszukaj na youtube. Jak nie rozumiesz jakiegoś słowa to po prostu badaj w słowniku i sobie zapisuj i co parę dni powtarza sobie słówka

Do tego proponuję zacząć czytać np. jakąś książkę inf. po angielsku, np. clean code (dostępna chyba za free na githubie) i też, jak nie rozumiesz to po kolei tłumacz i się ucz. 

W moim przypadku taka metoda sprawdziła się bardzo dobrze, ale wymaga ona dużego wkładu z Twojej strony.

komentarz 19 lipca 2019 przez mawerty Użytkownik (800 p.)
Jest w promocji z Angielski dla specjalistów IT. Kurs video. Komunikacja w codziennej pracy

za 40 zł. Brać?
komentarz 19 lipca 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
video nie znam, książkę mam i korzystałem z niej i jest wg mnie spoko.
komentarz 19 lipca 2019 przez mawerty Użytkownik (800 p.)
Czyli brać?
komentarz 19 lipca 2019 przez mawerty Użytkownik (800 p.)
I czy to będzie dobre na poziomie 6 klasy?
komentarz 19 lipca 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Nie wiem jaki masz poziom ani co to za kurs video, pisałem że książka jest wg mnie spoko, myślę, że na taki poziom początkujący też jest ok.
komentarz 19 lipca 2019 przez mawerty Użytkownik (800 p.)
Jednak ten pakiet odpada :( okazało się że to kurs wideo + ebook a ebooki to są na necie za darmo

Warto poszukać jakiegoś kursu video czy sama książka wystarczy?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 228 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 498 wizyt
+4 głosów
7 odpowiedzi 1,434 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...