• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Muszę odzyskać swoje konto na Wirtualna Poczta

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,656 wizyt
pytanie zadane 6 lipca 2019 w Bezpieczeństwo, hacking przez dagomir1993 Początkujący (260 p.)
Witam muszę odzyskać swoje konto na wirtualnej pocie,Bo zmieniałem hasło i zapomniałem choć po kilku próbach odgadłem jak brzmiało stare hasło do administracji pisałem.Niestety nie umieli pomóc i chce przysłowiowo włamać się na swoje konto żeby je odzyskać.Czy na forum jest kto mu pomoże.Są jakieś do tego programy.
komentarz 6 lipca 2019 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
A to jest dziwne, bo ja dzwoniłem kiedyś do WP bo mi ukradli konto, i prosili o podanie adresów ip, założenia poczty, imienia, nazwiska i mi oddali dostęp.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 6 lipca 2019 przez DeBos123 Nałogowiec (44,950 p.)
edycja 15 marca 2021 przez DeBos123

Jeżeli masz jakiś pomysł jak może wyglądać hasło, np. wiesz, że na końcu są cyfry, wiesz, że na początku jest wielka lub mała litera, możesz wygenerować słownik crunch'em i spróbować złamać hasło tym programem: [REDACTED]

0 głosów
odpowiedź 6 lipca 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

Niestety nie umieli pomóc

w jakim sensie nie umieli? Napisz do nich, podaj im dokładnie swoje dane jakie wpisałeś w koncie, czasami niektóre firmy mogą poprosić np. o skan dowodu osobistego dla potwierdzenia zmian i Ci odblokują, a dokładniej zresetują hasło.

1
komentarz 6 lipca 2019 przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)
Skan dowodu nic nie pomoże. Sam próbowałem tą metodą (dwa miesiące temu). Napisali mi, że jedyna możliwość odzyskania hasłą to poprzez nardzędzie do jego odzyskiwania.
–1 głos
odpowiedź 6 lipca 2019 przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)
edycja 6 lipca 2019 przez Greeenone
Od siebie dodam ze wp to najgrosza poczta. Mialem tam konto od ponad 8 lat. W pewnym momencie nie logowalem sie i mi zablokowali konto przez nieaktywnosc (zmienili haslo). Aby odzyskac haslo musialem skorzystac z jakiejs metody odzyskiwania ale nie mailem zadnej ustawionej. Pani z supportu powiedziala, ze ona nic na to nie poradzi. Nie pomoglo pisanie aby sprawdzili na jakie nazwisko przychodzily maila np. z Allegro, Banku itd. Utracilem konto wraz z kontami do niektorych platform (poniewaz musze potwierdzic zmiane maila / logowanie na mailu.

Nie mówiąc już o tym cały spamie i masą reklam gdzie przez miesiąc może uzbierać się ich z 800..
1
komentarz 6 lipca 2019 przez Chess Szeryf (76,710 p.)
A nie było tak czasem, że konto poszło do kasacji z braku aktywności. Ktoś założył konto o tym samym nick'u, co Ty wcześniej i te konto nie było już Twoje.
1
komentarz 6 lipca 2019 przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)

To troche slabo jak ktos bedzie mial ten sam login. Mam na nim Origina do ktorego nie pamietam hasla i nie moge odzyskac konta na ktorym mam np. Battlefielda, SimCity 5 itd. Na inne platformy nie moge sie zalogowac bo musze potwierdzic emailem.

Pańskie konto zostało zablokowane z powodu długiego okresu bez logowania zgodnie z regulaminem poczty wp.pl, który znajduje się na stronie: https://pomoc.wp.pl/regulamin

W celu odzyskania dostępu do konta proszę zalogować się ostatnim znanym hasłem, jeśli nie będzie ono przez Państwa znane to proszę skorzystać z samodzielnych metod odzyskiwania go, na stronie: Nie pamiętam hasła.

Jeśli ww. metody nie zostały wprowadzone, to niestety nie będzie możliwości zlecenia resetu hasła.

 

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 3,775 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 294 wizyt
pytanie zadane 2 grudnia 2021 w Bezpieczeństwo, hacking przez KILLUMINATI Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 357 wizyt

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...