• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Program do łamania haseł wifi metodą słownika

Object Storage Arubacloud
0 głosów
3,774 wizyt
pytanie zadane 16 września 2015 w C i C++ przez CookieGra Nowicjusz (120 p.)
Czy moglibyście mi pomóc napisać kod do programu łamiącego hasła do Wi-Fi. Mógłbym co prawda używać Linuxa ale to nie mój laptop tylko rodziców a oni się nie zgadzają na linuxa. Z góry dzięki:)

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 16 września 2015 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
Linux Kali można odpalać z płyty cd jako LiveCd bez konieczności instalacji.

Edit. Ewentualnie z pendrive
komentarz 16 września 2015 przez CookieGra Nowicjusz (120 p.)
Nie posiadam cdroom i ma hasło do biosu więc coś co nie będzie potrzebować resetowania
komentarz 16 września 2015 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
Może virtualbox + kali. Lecz nie jestem do końca pewny czy to się sprawdzi.
komentarz 16 września 2015 przez CookieGra Nowicjusz (120 p.)
Nie ta metodą nie dziala
komentarz 16 września 2015 przez niezalogowany
Działa o ile masz zewnętrzny adapter wifi, na maszynie wirtualnej kali nie widzi jedynie wbudowanego wifi.
komentarz 16 września 2015 przez CookieGra Nowicjusz (120 p.)
Ale nie będe kupował karty śeciowej dodatkowej do laptopa.
0 głosów
odpowiedź 16 września 2015 przez JimmyTulipanTudeski Bywalec (2,780 p.)
Kali linux, tak jak kolega napisał. Poszukaj sobie tutoriali na youtube. Wpisz kali linux wi-fi bruteforce. Kali linux możesz nagrać na płytę lub pendrive i odpalić na laptopie rodziców, bez potrzeby instalowania. Slowniki, możesz wyszukać w google. Pozdro
0 głosów
odpowiedź 16 września 2015 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Hydra w Kalim do tego służy.

Łamanie fifirifi w dzisiejszych czasach przy WPA2 używając słownika jest jak burzenie muru chińskiego petardami.

Jeśli nie chcesz używać Linuxa zainstaluj Cygwina na Windowsie.

A co do WPA2 to łamanie polega na znajdowaniu luk w oprogramowaniu routerów. Wyższa szkoła jazdy. Słownikowo trwać to będzie wieki.

komentarz 16 września 2015 przez JimmyTulipanTudeski Bywalec (2,780 p.)
to fakt, chyba że hasło do fifirifi jest nie za bardzo skomplikowane, ale podejrzewam (mogę się mylić), że kolega który zadał pytanie chce sie włamać do swojego routera. Może spróbować z wpisaniem adresu 192.168.0.1 w przeglądarkę aby dokonać modyfikacji, lub poszukać w google swojego modelu routera i dowiedzieć sie nieco o jego konfiguracji. W każdym razie łamanie WPA2 to sprawa wyższych lotów. Piwo mi sie wylewa na klawiature, pora iść spać pozdrawiam!
komentarz 16 września 2015 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

sadNiektórzy pracują no

komentarz 16 września 2015 przez JimmyTulipanTudeski Bywalec (2,780 p.)
wiem ziomalu, ja pracowałem całą noc, już opadam z sił, dlatego wiadomo potrzebuje paliwa, aby zasnąć ;) Potrzbuje się dobrze wyspać, powiem Ci, że ostatnio się przestawiłem na tryb nocny, jednak zamierzam z tym skończyć. Wspieram Cię dzisiaj w pracy, i życzę miłego dnia! Wiem co czujesz! ;>
komentarz 16 września 2015 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Na szczęście programowanko cool

komentarz 16 września 2015 przez JimmyTulipanTudeski Bywalec (2,780 p.)
Proste, widać, że jesteś człowiekiem z pasja,  ciężko na to pracowałeś, pozdrawiam Cię serdecznie, jak będziesz szedł spać, ja się obudzę i będę działał hehe ;)

Pozdro!
komentarz 16 września 2015 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Pozdrawiam również wink

0 głosów
odpowiedź 16 września 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Pobierz sobie pakiet aircrack-ng :) Jest też na Windows. Ale twoi rodzice nie wiedzą, co tracą :D

P.S.

 Kali nie musi być instalowany, zgraj na płytę albo przez programy YUMI, rufus, LiLi, Unetbootin czy tam jaki chcesz możesz zrobić bootowalnego pendrive.

Tu masz linka do aircracka http://download.aircrack-ng.org/aircrack-ng-1.2-rc2-win.zip
komentarz 16 września 2015 przez CookieGra Nowicjusz (120 p.)
Chodzi tu głównie o bezpieczeństwo moich danych dla tego nie ściągania takich programów
komentarz 16 września 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Powiem Ci, że na Linuxie twoje rzeczy są 100 razy bezpieczniejsze niż na Windowsie(A przy okazji to słyszałeś o tych aktualkach do systemów Windows 7+ że Microsoft może sprawdzać dosłownie wszystkie twoje dane?)

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 2,656 wizyt
–2 głosów
0 odpowiedzi 863 wizyt
pytanie zadane 8 maja 2021 w C i C++ przez NA Użytkownik (590 p.)
–3 głosów
0 odpowiedzi 583 wizyt

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...