• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kahoot na telewizorze - Wi-Fi z telefonu i podłączenie myszy

Object Storage Arubacloud
0 głosów
939 wizyt
pytanie zadane 9 kwietnia 2019 w Urządzenia mobilne przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)
edycja 9 kwietnia 2019 przez Marfarzar
Zamierzam spróbować zagrać w Kahoot (to są m.in. angielskie quizy) tak, aby pytania wyświetlały się na ekranie telewizora (Samsung le37c650), a odpowiedzi udziela każdy w swoim telefonie.

1. W telefonie mam opcję udostępniania sieci Wi-Fi, jeżeli ją włączę i w ustawieniach telewizora się do niej podłączę, to na TV będzie działał internet, tak?

2. Da się podłączyć mysz (A4tech Bloody V8, przewodowa) do telewizora? W internecie widziałem poradniki do bezprzewodowej, a po podłączeniu przewodowej od razu będzie działać w Google na TV?

Edycja: A nie, chyba że da się zrobić, żeby po prostu pilot pokazywał kursor na ekranie? Nigdy nie korzystałem z internetu w telewizorze

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 9 kwietnia 2019 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
wybrane 5 maja 2019 przez Marfarzar
 
Najlepsza
Internet w telewizorze...

Czy tam jest Android TV?
komentarz 9 kwietnia 2019 przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)
Sprawdziłem w internecie i nie ma. Czyli nawet jeśli telewizor ma internet, to może nie mieć możliwości korzystania z przeglądarki

Jeszcze jest opcja, że z telefonu będzie wyświetlał się obraz na telewizorze. Nie chcę wydawać pieniędzy na przejściówkę, to spróbuję z MirrorShare, bo mój telefon ma tę funkcję. Tylko nie wiem, czy telewizor ma tę funkcję
komentarz 10 kwietnia 2019 przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)
Trzeba podłączyć telewizor do tej samej sieci co telefon, a tego telewizora chyba nie da się podłączyć do WiFi bez kabli
komentarz 10 kwietnia 2019 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Czy ten telewizor ma kartę sieciową?

Czy ten telewizor ma moduł Wi-Fi?

TvBox za dosłownie grosze i masz AndroidTV i rób pan co chcesz!
komentarz 10 kwietnia 2019 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Kup telewizor za grosze i podłącz TVboxa i już masz telewizor do grania w gry, Ipla itd
komentarz 10 kwietnia 2019 przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)
Chciałem to tylko wykorzystać do jednej gry Kahoota, w dodatku to nie mój telewizor. Nie ma modułu WiFi, przeczytałem, że można kupić HDMI i adapter mhl, ale mój telefon Huawei mate 10 lite nie wspiera mhl :/ Więc się nie uda podłączyć bez wydawania dodatkowych pieniędzy. Dziękuję za odpowiedź
komentarz 10 kwietnia 2019 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Naprawdę nie masz ani jednego kabla HDMI w domu?

Wtedy byś podlaczył komputer do telewizora i komputer by temu służył.
komentarz 10 kwietnia 2019 przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)
Kabel HDMI mam, ale tam gdzie jest telewizor, nie ma komputera
komentarz 11 kwietnia 2019 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
No to kombinuj :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 356 wizyt
pytanie zadane 21 sierpnia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Ugari Nowicjusz (200 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 9,745 wizyt
pytanie zadane 15 sierpnia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez wercik Nowicjusz (130 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 233 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2021 w Urządzenia mobilne przez Ola1009 Nowicjusz (150 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...