• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gdzie na studia z takim wynikiem?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
374 wizyt
pytanie zadane 5 marca 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez jam38 Nowicjusz (200 p.)
Cześć! Bardzo interesuję mnie informatyka, programowanie, tworzenie aplikacji (sam tworzę w android studio zaawansowane apki), grafika komputerowa. Chodzę do technikum i teraz będę zdawał maturę. Chciałbym to jednak wybrać jak najlepsze studia publiczne na jakie mógłbym się wybrać, a nie jakieś co nic na nich nie będę robił i wyjdę co najwyżej ze znajomością języka c++. Poniżej znajduję się wynik z mojej matury próbnej - wiem, nie ma tam matematyki rozszerzonej, po prostu kierunek technik informatyk w mojej szkole takiego czegoś nie potrzebuje :(

Maturę próbną zdałem tak:
Matematyka podstawowa: 94%
Angielski podstawowy: 100%
Angielski rozszerzony: 82%
Geografia rozszerzona: 66%
Język polski: 58%

Mieszkam w Kielcach, a więc w pierwszej kolejności interesuję mnie województwo: świętokrzyskie, małopolskie, lubelskie, łódzkie, śląskie i mazowieckie. Co polecacie?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 5 marca 2019 przez Byczek_ Bywalec (2,570 p.)
A czemu nie możesz zdawać rozszerzonej matmy lub fizyki? Macie narzucone co macie zdawać na maturze?
komentarz 5 marca 2019 przez jakub1846 Nowicjusz (120 p.)
Każdy może zdawać co chce, nie można nikogo zmuszać :D
komentarz 5 marca 2019 przez jam38 Nowicjusz (200 p.)
Teraz to juz tak za późno
komentarz 5 marca 2019 przez Byczek_ Bywalec (2,570 p.)
Ze studiami nie pomogę, ale wiem że i bez nich dostaniesz pracę jeśli sam będziesz się uczył w domu.
2
komentarz 6 marca 2019 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)

Ze studiami nie pomogę, ale wiem że i bez nich dostaniesz pracę jeśli sam będziesz się uczył w domu.

Jakby wszyscy tak podchodzili do nauki to dziś tkwilibyśmy jeszcze w epoce kamienia łupanego

komentarz 6 marca 2019 przez jam38 Nowicjusz (200 p.)
Dobrze, a więc jak mam sie przygotowac do matury rozszerzonej w 2msc
komentarz 6 marca 2019 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
2 miesiące to trochę mało. Ale matura rozszerzona z matmy ma swoje charakterystyczne punkty np. Zawsze jest zadanie optymalizacyjne z pochodną. Polecam ogarnąć bo nie są trudne.
komentarz 6 marca 2019 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Do matury przygotowujesz się 3 lata a nie 2 miesiące. No chyba że poziom nauczania w tej szkole jest bardzo niski.
komentarz 6 marca 2019 przez jam38 Nowicjusz (200 p.)
No tak, a gdzie bez tej matury z matematyki rozszerzonej i z tym wynikiem lub lekko wyższym jak powyzej moglbym się dostać?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 387 wizyt
pytanie zadane 22 lipca 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez countdown36 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 992 wizyt
pytanie zadane 22 października 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez seitoru Nowicjusz (140 p.)
+1 głos
4 odpowiedzi 1,139 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...