• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Laptop po odłączeniu zasilacza programy w C++ mają 30 klatek

0 głosów
43 wizyt
pytanie zadane 25 stycznia w Sprzęt komputerowy przez Nekronomik Użytkownik (540 p.)
Witam, tak jak w temacie. Problemu nie mogę rozwiązać, przegrzebałem całe opcje zasilania w Windows, skakałem po forach i nic mi to nie dało .
Zakładam że zwykłe gry tez będą miały 30 klatek/s tak jak pusta pętla for w C++.
Ponoć jest to wina karty graficznej że po odłączeniu zasilania włącza się karta zintegrowana, no ale problem w tym że mój inny stary laptop ma tylko zintegrowana kartę i wszystko śmiga bez zasilacza...
Ma ktoś jakiś pomysł ?
komentarz 25 stycznia przez RafalS VIP (105,130 p.)

Zakładam że zwykłe gry tez będą miały 30 klatek/s tak jak pusta pętla for w C++.

jak dokładnie policzyłeś fpsy pustej pętli :P? 

komentarz 25 stycznia przez Nekronomik Użytkownik (540 p.)
edycja 25 stycznia przez Nekronomik
Za pomocą allegro 5. gdzie w mojej grze ustawiam na stałe 60 fps i spada od razu do 30.
nawet jak wyłącze ograniczenie fps to gra powinna mieć xxxx fps a ma dalej 30.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 117 wizyt
pytanie zadane 21 października 2018 w Sprzęt komputerowy przez AlexWielki Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 155 wizyt
pytanie zadane 23 sierpnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez HeroGames Początkujący (380 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 145 wizyt
pytanie zadane 6 lutego 2018 w Sprzęt komputerowy przez Baranek07 Nowicjusz (120 p.)
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

61,302 zapytań

107,230 odpowiedzi

223,306 komentarzy

32,789 pasjonatów

Przeglądających: 294
Pasjonatów: 17 Gości: 277

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...