• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Spadek klatek w grze

Object Storage Arubacloud
0 głosów
351 wizyt
pytanie zadane 21 października 2018 w Sprzęt komputerowy przez AlexWielki Nowicjusz (170 p.)
edycja 21 października 2018 przez Arkadiusz Waluk
Witam.

 

Problem z komputerem. Myślę, że wina procesora. Podczas grania w League of Legends na wysokich ustawieniach klatki wahają się 60 - 120 klatek. Farming 17 na wysokich ustawieniach  czy minecraft  działa płynnie, bez ścinania się. Natomiast przy graniu w przeglądarkową grę bubble.am widoczny jest duży spadek klatek. Zależy mi na tym aby gra działała płynnie. Co zrobić w tym wypadku? Komputer ma 10 lat. W indeksie wydajnosci procesor otrzymuje ocene 6,4. Specyfikacja sprzętowa:

procesor: AMD Athlon(tm) II X2 245 2.91GHz

karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti

pamiec ram: 5gb

64-bitowy system operacyjny

windows 7

pamiec: 300 gb

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 21 października 2018 przez Cixo Gaduła (4,070 p.)
Może spróbój zaktualizować flash albo z inna przeglądarką?
komentarz 21 października 2018 przez Cixo Gaduła (4,070 p.)
Ja jeszcze weszłem:

INTEL I5 M560

HD graphic 3000

RAM: 4GB

UBUNTU 18.10

FIREFOX

SSD

i też tnie, więc to pewnie wina gry
0 głosów
odpowiedź 21 października 2018 przez AlexWielki Nowicjusz (170 p.)
flash mam zaktualizowany, zmiana przegladarki nie pomaga
0 głosów
odpowiedź 22 października 2018 przez Aspc1 Bywalec (2,620 p.)
Problemem mogą być temperatury procesora podczas gry, lub słabe taktowania pamięci operacyjnej. Ale z tego co pamiętam to athlony się troszkę grzaly, wiec bardziej bym na to stawiał.
komentarz 23 października 2018 przez AlexWielki Nowicjusz (170 p.)
Ok zobaczę co da się zrobić. Poszukam błędu jeszcze w biosie i zobaczę czy płyta główna dostarcza odpowiednią ilość ramu
0 głosów
odpowiedź 29 października 2018 przez SimonTop1 Użytkownik (620 p.)
Ja mam 6gb ram i procesor i3 i klatki są stałe. Polecam Ci też spróbować ustawić stałe klatki w grach. Oczywiście 60 bo po co więcej?
1
komentarz 29 października 2018 przez AlexWielki Nowicjusz (170 p.)
Okej dzięki. Pomyślę nad wymianą procesora

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 505 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 586 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 657 wizyt
pytanie zadane 6 lutego 2018 w Sprzęt komputerowy przez Baranek07 Nowicjusz (120 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...