• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ksiązka do .NET

0 głosów
69 wizyt
pytanie zadane 9 stycznia w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Shimeo7 Obywatel (1,850 p.)
Cześć, zostałem przyjęty do mojej pierwszej pracy w branży IT, gdzie wymogiem była znajomość C++, jednak po rozmowie, kiedy powiedzieli, że zostałem przyjęty, powiedzieli, żebym uczył się .NET, moje pytanie brzmi, czy znacie jakieś dobre darmowe kursy jak np. c++ pana Zelenta, bądź też książki? Z góry dziękuję za odpowiedź.

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 9 stycznia przez Tomek Sochacki Mędrzec (188,840 p.)
Jak znasz już dobrze sam język, a skoro dostałeś pracę to zakładam że tak, to może uderz najpierw po prostu w dokumentację? Wiele takich znanych i stosowanych powszechnie technologii ma naprawdę ładne docs z wieloma przykładami i w zupełności to wystarczy aby zacząć pisać.

I najlepiej od razu sobie analizuj kod Waszych produktów aby na nim ćwiczyć - możesz sobie np. robić jakies testowe branche i modyfikować coś w domu, albo próbować robić jakieś zadanka sprintowe które robią inni developerzy i podpatrywać... tak najszybciej się nauczysz.
komentarz 9 stycznia przez ZlapZabijIZakop Nałogowiec (32,600 p.)
Potwierdzam. Jeśli o .NET chodzi to polskie pozycje są dość... Przeciętne, z angielskimi nie miałem styczności (poza jakimiś pojedynczymi dotyczącymi stricte C#). Dokumentacja natomiast - cud, miód, malina.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 93 wizyt
pytanie zadane 9 grudnia 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez KonDZIKs Obywatel (1,300 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 47 wizyt
pytanie zadane 27 stycznia 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez amarou Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 186 wizyt
pytanie zadane 5 listopada 2018 w Java przez hans001 Obywatel (1,050 p.)
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

66,526 zapytań

113,290 odpowiedzi

239,931 komentarzy

46,657 pasjonatów

Przeglądających: 285
Pasjonatów: 6 Gości: 279

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...