• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ksiązka do c++

0 głosów
88 wizyt
pytanie zadane 9 grudnia 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez KonDZIKs Obywatel (1,250 p.)
Witam :)
Poszukuje ciekawej książki czy kursu wideo do c++. Trochę poszukałem i zainteresował mnie ten tytuł:

https://helion.pl/ksiazki/c-kurs-video-poziom-pierwszy-skladnia-podstawowe-elementy-jezyka-programowanie-proceduralne-jaroslaw-baca,vcppsk.htm#format/w

lecz chętnie poczytam też wersje papierowe tylko nie wiem od czego zacząć (jest tego sporo). Książkę chciałbym realizować na przemian z kursami Pana Mirosława jako dokształcenie/doczytanie danego tematu. :)

Dziękuję i pozdrawiam. :)

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 9 grudnia 2018 przez Ilya Dimow Użytkownik (640 p.)
–1 głos
odpowiedź 9 grudnia 2018 przez profesorek96 Nałogowiec (49,800 p.)
Bez obrazy ale kursy Pana Zelenta są takie sobie. Ten kurs Video nie obejmuje całego języka cpp.

Polecam ci książkę:

https://ksiegarnia.pwn.pl/Opus-magnum-C-11.-Programowanie-w-jezyku-C,732125372,p.html
1
komentarz 9 grudnia 2018 przez niezalogowany
++ dla Jerzego Grębosza

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 65 wizyt
pytanie zadane 9 stycznia w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Shimeo7 Obywatel (1,850 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 47 wizyt
pytanie zadane 27 stycznia 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez amarou Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 175 wizyt
pytanie zadane 5 listopada 2018 w Java przez hans001 Obywatel (1,050 p.)
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o szczegółowe opisanie problemu oraz udostępnienie wszystkich istotnych informacji (kody źródłowe, zrzuty ekranu itp.).Opisanie problemu

64,866 zapytań

111,328 odpowiedzi

234,208 komentarzy

46,729 pasjonatów

Przeglądających: 152
Pasjonatów: 2 Gości: 150

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...