• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Spadki i wahania fps w grach cs:go / brak płynności

Object Storage Arubacloud
0 głosów
684 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Ku Sio Nowicjusz (120 p.)
Witam
Mam problem otóż w cs go skaczą mi fps. Grając 2na2 mam wrażenie że patrząc przed siebie mam 400 fps a patrząc się w drugą stronę 200. Największy problem jest na dmach gdzie fps wahają się nawet między 80-120 co według mnie jest zbyt małą ilością jak na mój komputer ( posiadam monitor 144hz więc wyjątkowo mnie to drażni) Czasem nawet gdy mam klatki powyżej tych 200 to i tak czuję brak płynności i lekkie ścinki.  W innych grach również występuje ten problem więc nie jest to raczej kwestia ustawień. Sterowniki mam z windowsa oraz geforce experience, próbowałem resetowania do ustawień fabrycznych, defragmentacji ale to nic nie dało. Temperatury raczej nie przekraczają 50 stopni więc wykluczyłem wymiane pasty termoprzewodzącej. Jak myślicie w czym tkwi problem?
Sprzęt:

i5 4460

gtx 960 2gb

cooler master gx 450 wat

win 10

8gb ram

1tb hdd
komentarz 2 stycznia 2019 przez niezalogowany
Wyłącz wyświetlanie ilości klatek i będzie po problemie, a ten komputer wcale jakiś mocny nie jest więc niesłusznie wykluczasz go z listy winowajców.
komentarz 2 stycznia 2019 przez niezalogowany

@Ku Sio, grałem w Cs'a jeszcze jak był płatny 2 lata temu  :) i pamiętam że tak jest bug z pełnym ekranem :) zmień pełny ekran na pełny ekran w oknie mi to pomagało z 30fps do 120 :) 

komentarz 2 stycznia 2019 przez Ku Sio Nowicjusz (120 p.)

@kacior, Wiem że komputer nie jest jakiś mocny ale csa na najniższych w 150 klatkach powinien uciągnąć raczej :) 

komentarz 2 stycznia 2019 przez Ku Sio Nowicjusz (120 p.)
Dzięki za radę ale to jeszcze nie to :)
komentarz 2 stycznia 2019 przez Ku Sio Nowicjusz (120 p.)
Dodam jeszcze że próbowałem ostatnio nagrać filmik obsem i ekran ścina jak nie wiem co.
Więc może karta graficzna ?
komentarz 2 stycznia 2019 przez niezalogowany
A może poszli do lasu? Musisz w trakcie takich czynności podejrzeć co jest obciążone na 100% lub blisko. Przecież zaraz wielkie zgadywanie będziemy tu mieć.
komentarz 2 stycznia 2019 przez Ku Sio Nowicjusz (120 p.)
Temperatury nie przekraczają 50 stopni tak jak pisałem.
komentarz 2 stycznia 2019 przez Ku Sio Nowicjusz (120 p.)
Szczerze to jestem zielony w tych tematach więc przepraszam za wszelkie błędy
komentarz 2 stycznia 2019 przez niezalogowany
Wchodzisz w menedżer zadań i tam w zakładce wydajność masz najbardziej podstawowe narzędzia.

Temperatury nie muszą być wysokie kiedy użycie karty czy procesora jest maksymalne.
komentarz 2 stycznia 2019 przez niezalogowany

@Ku Sio,  nie wiem czy to jest skuteczne ale sprawdź https://www.youtube.com/watch?v=bU2D_Q0tcBI

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

–20 głosów
1 odpowiedź 1,498 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 938 wizyt
pytanie zadane 23 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez Shiny97 Użytkownik (500 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 339 wizyt
pytanie zadane 29 kwietnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez D4VE Nowicjusz (120 p.)

92,634 zapytań

141,505 odpowiedzi

319,883 komentarzy

62,015 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...