• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Chcesz stworzyć stronę hazardową CS:GO? Kliknij!

Object Storage Arubacloud
–20 głosów
1,487 wizyt
pytanie zadane 11 lipca 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez Mlody Nowicjusz (170 p.)
zmienione kategorie 11 lipca 2017 przez Arkadiusz Waluk

Witam Serdecznie, 

Chciałbyś stworzyć stronę hazardową dla graczy CS:GO?

Poszukuję osoby, która pomoże mi zrealizować mój projekt, a raczej go dokończyć.

Projekt jest już zaczęty, parę opcji już działa, jednakże dalej już sobie nie poradzę sam, dlatego też szukam osoby która byłaby zainteresowana współpracą.

Co daję od siebie?

- Pracę oraz czas poświęcony na dotychczasowe postępy projektu,

- Jeszcze więcej czasu,

- Rozkręcenie, rozpromowanie, reklama na Facebooku po skończeniu projektu,

- Pieniądze na start 

Czego Wymagam?

- Zaangażowania

- Znajomości PHP

- Kreatywności

- Podstawowej wiedzy na temat CS:GO 

Na sam koniec dodam, że nie interesują mnie propozycje w których osoba proponuję cenę za którą dokończy mój projekt, ponieważ na dłuższy okres jest to nie opłacalne, zależy mi na znalezieniu osoby, która myślała o podobnym projekcie i jest wstanie poświęcić na ten projekt czas i pracę, która zostanie dobrze wynagrodzona :)

Jeżeli chodzi o szczegóły projektu, jak i o szczegóły współpracy - zapraszam do kontaktu! :)

W wiadomości proszę przesłać informacje takie jak: Wiek, doświadczenie, znajomość języków 

Mail: pawellawnikk@gmail.com

GG: 36332249

4
komentarz 12 lipca 2017 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
A to czasem strony hazardowe CS: GO są nie legalne?
komentarz 25 lutego 2018 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
Z tego co kojarze to legalne, pod warunkiem portal że przestrzega określonych zasad bezpieczeństwa i odpowiedzialności

Najczęściej problemem jest to, że korzystają z tego osoby niepełnoletnie
+nie zagłębiałem się w temat, ale w 2017 wyszła ustawa o hazardzie, która zwiększyła jego legalność (nie wiem jak inaczej to nazwać)

1 odpowiedź

+9 głosów
odpowiedź 12 lipca 2017 przez daro0 Obywatel (1,430 p.)
Na 99% przypadków to się nie nadaje do dokończenia tylko do przepisania od nowa, z użyciem któregoś frameworka, bo od zera nikt kto ma trochę oleju w głowie nie będzie tego pisał. I nikt normalny tego nie zrealizuje za wizję kasy której nie będzie.
komentarz 30 września 2017 przez kompowiec2 Mądrala (6,380 p.)
"I nikt normalny tego nie zrealizuje za wizję kasy której nie będzie."

Nazywajmy rzeczy po imieniu - MLM... bo najpierw ktoś to będzie musiał zreazlizować w co wątpię.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 347 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2018 w C# przez Rhod400rgb Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 245 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2020 w Bezpieczeństwo, hacking przez Gildin1_2 Gaduła (3,060 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 283 wizyt
pytanie zadane 19 marca 2023 w Offtop przez Ventus Użytkownik (740 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...