• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

cs:go / spadki fps / brak plynnosci

Object Storage Arubacloud
0 głosów
936 wizyt
pytanie zadane 23 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez Shiny97 Użytkownik (500 p.)
Wittam,
Juz od daaaawna mam problem z płynnością csa... próbowałem już wszystkiego, pytałem na innych forach, nigdzie nie mogłem uzyskać właściwej odpowiedzi
Tak o to, nawet grając na DM/Bądz na PPLU fpsów jest 200+ i czasami przy odwracaniu sie szybko np spadnie do 80 przez co robi sie LAG/Scinka/
Płynności nie ma ani przez chwile (widać to po wyciąganiu noża)

Specyfikacja:
Core i5 4590
AMD RADEON R7 260X 2GB
8GB RAM KINGSTON 1600MHZ
WINDOWS 7 ULTIMATE 64 BIT

ps: mam monitor 60hz lecz nie o to chodzi, jest nie MAŁO PŁYNNIE, lecz widać np po nożu ze nie ma plynnego ruchu wyciągania a wygląda to jakby go klatkowało,

Próbowałem wszystkiego, aktualizacja sterowników, format, launch options, video.txt, defragmentacje , dodatkowo ostatnio czyscilem caaaaly komputer dokladnie (razem z zasilaczem), aktualizacja sterów plyty glownej, aktualizacja biosu, brak pomysłów

Planuję zmienić komputer lecz martwi mnie to że na tym mam po 200+ fps i płynności nie ma.. gram na black barsach 1024:768 bądz 800:600 wiec jako takich wymagan duzych nie ma....

Dziękuje za pomoc = )

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 23 października 2017 przez Borówa Dyskutant (8,370 p.)
Mam propozycję, odepnij kartę graficzną, przełącz monitor na integre i spróbuj odpalić CS'a. Jak nie będzie "klatkować" - to masz odpowiedź.
komentarz 23 października 2017 przez janig9 Początkujący (260 p.)
Ewentualnie sprawdź, czy aby CS'a nie odpalasz na integrze. Polecam też ustawić kartę graficzną pod wydajność
0 głosów
odpowiedź 23 października 2017 przez m4sk1n Pasjonat (16,750 p.)
Ja klasycznie polecę spróbować instalacji Linuxa, jeżeli dla wydajności posunąłeś się do formata (który zajmuje trochę czasu), to co szkodzi spróbować? W grach VALVE zwykle osiągi na Linuxach są zauważalnie lepsze, polecam coś opartego na Debian Testing.

Podobne pytania

–20 głosów
1 odpowiedź 1,486 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 680 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Ku Sio Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 301 wizyt
pytanie zadane 2 października 2018 w Sprzęt komputerowy przez Kuba07y Nowicjusz (120 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...