• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Sprawdzenie podzespołów tabletu oraz sieć lte

Object Storage Arubacloud
0 głosów
611 wizyt
pytanie zadane 29 grudnia 2018 w Urządzenia mobilne przez Skaiwn Początkujący (270 p.)
Dzień dobry,

Chce kupić tablet, jak można sprawdzić jego podzespoły bez pobierania aplikacji. Po prostu chce sprawdzić w sklepie to co kupuje. Niestety sprzedawcy nie zawsze mówią prawdę.

Druga sprawa jeżeli tablet ma modem 4g a mój telefon ma 3g to czy tablet będzie mógł korzystać z lte z telefonu jako hotspot

Z góry dziękuję za pomoc
komentarz 30 grudnia 2018 przez Skaiwn Początkujący (270 p.)
Zna ktoś może jakoś stronę z opiniami o właśnie tabletach. Recenzje na yt są często sponsorowane i mówi się o dobrych stronach sprzętu jak by nie miały wad. A na różnych forach internetowych są zamieszczone często krótki bezsensowne opinie typu "tablet działa sprawnie" lub "jestem zadowolony" te opinie raczej nic mię mówią.
komentarz 30 grudnia 2018 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Aile chcesz wydac na tablet?
komentarz 30 grudnia 2018 przez Skaiwn Początkujący (270 p.)
Około 1500
komentarz 30 grudnia 2018 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Szukaj na YT, najlepiej ludzi, ktorzy maja go w wlasnym uzytku, lub wiekszych kanalow, ktore testuja i androida i ios... Wedlug mnie IPad 9,7 chyba 1550 zl(wersja 128GB, WiFi bez celulara) , to dobry wybor. Ja akurat u siebie mialem fajna oferte za 50ü euro, gdzie na 3 lata dostaje ubezpieczenie i w razie uszkodzen mechanicznych olace tylko 10% naprawy. Oprocz teho nigdy nie mialem tak ze mi sie scial, dzwiek tez ma przyjemny. Tylko ze nie masz apple pencil, ktore trzeba kupic osobno i kosztuje chyba 99€, nie wiem ile w Polsce. Oprocz tego chyba jeszcze Samsung tab s3, chyba bedzie tyle kosztowac. Cos od lenovo na 100% sie znajdzie i huawei
komentarz 30 grudnia 2018 przez Skaiwn Początkujący (270 p.)
Wielkie dzięki na pewno czegoś poszukam.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 138 wizyt
pytanie zadane 16 czerwca 2019 w Urządzenia mobilne przez reaktywny Nałogowiec (41,050 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 205 wizyt
pytanie zadane 19 lutego 2017 w Urządzenia mobilne przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 316 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2020 w Urządzenia mobilne przez trebuhhh Użytkownik (740 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,663 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...