• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jakim programem?

0 głosów
311 wizyt
pytanie zadane 19 grudnia 2018 w Grafika i multimedia przez Kamrocky Początkujący (310 p.)
Witam,
Mam wykonanego print screen'a pewnej tabelki. Chciałbym wykonać tabelę na tym print screenie, tak aby móc ją uzupełniać. Tylko pytanie gdzie, jak i czym to zrobić? W excelu nie wychodzi to za dobrze, gdyż na wstawionym zdjęciu nie można zrobić tabeli.
komentarz 19 grudnia 2018 przez Arkadiusz Sikorski Pasjonat (20,160 p.)
Dlaczego chcesz wypełniać tabelkę ze zrzutu ekranu? Kłopotliwe jest utworzenie w excelu nowej i na niej operować?
komentarz 19 grudnia 2018 przez Kamrocky Początkujący (310 p.)
Chciałem ją jak najbardziej upodobnić do oryginału. W excelu efekt jest średni, ale ostatecznie musiałem tak zrobić. W każdym razie dzięki za odpowiedź :)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 12,132 wizyt
pytanie zadane 23 maja 2017 w Grafika i multimedia przez Diwadzior Początkujący (270 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,759 wizyt
pytanie zadane 22 września 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez 111111 Nowicjusz (160 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 426 wizyt

93,741 zapytań

142,677 odpowiedzi

323,294 komentarzy

63,325 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...