• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jakim programem?

0 głosów
81 wizyt
pytanie zadane 19 grudnia 2018 w Grafika i multimedia przez Kamrocky Początkujący (300 p.)
Witam,
Mam wykonanego print screen'a pewnej tabelki. Chciałbym wykonać tabelę na tym print screenie, tak aby móc ją uzupełniać. Tylko pytanie gdzie, jak i czym to zrobić? W excelu nie wychodzi to za dobrze, gdyż na wstawionym zdjęciu nie można zrobić tabeli.
komentarz 19 grudnia 2018 przez Arkadiusz Sikorski Pasjonat (19,320 p.)
Dlaczego chcesz wypełniać tabelkę ze zrzutu ekranu? Kłopotliwe jest utworzenie w excelu nowej i na niej operować?
komentarz 19 grudnia 2018 przez Kamrocky Początkujący (300 p.)
Chciałem ją jak najbardziej upodobnić do oryginału. W excelu efekt jest średni, ale ostatecznie musiałem tak zrobić. W każdym razie dzięki za odpowiedź :)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 6,658 wizyt
pytanie zadane 23 maja 2017 w Grafika i multimedia przez Diwadzior Początkujący (270 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 377 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 160 wizyt
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

66,384 zapytań

113,137 odpowiedzi

239,497 komentarzy

46,642 pasjonatów

Przeglądających: 286
Pasjonatów: 4 Gości: 282

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...