• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co to za plik i jakim programem go otworzyć ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
997 wizyt
pytanie zadane 22 września 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez 111111 Nowicjusz (160 p.)
edycja 22 września 2017 przez 111111
Może inaczej; może ktoś poda mi swego maila, to wyślę scrina tych plików

 

Chętnie bym wkleił tu skrina (wiem jak wykonać scrina), ale nie wiem jak w ogóle wkleić tu zdjęcie z dysku, a URL jest dla mnie za trudny. Przyglądnąłem się dobrze ikonce i wygląda ona tak:

- Prawy górny różek ikonki zagięty. W górnej części ikonki granatowy poziomy pasek, w środku ikonki w poziomie kropka czerwona i niebieska, a później napis : 2007_Tigra-B_Body__Airbag 00001

Jest standardową małą kolorową ikonką , jakich mam dużo na swoim dysku i nigdy nie umiałem tego otworzyć. Każdy takie ikonki ma na swoim dysku..

 

Witam,

Co to za plik i jakim programem go otworzyć ? Na początku ma standardową małą kolorową ikonkę ze zagiętym prawym różkiem, w środku ikonki kropka czerwona i niebieska i może jeszcze mniejsza niebieska (kropki w poziomie w górnej części ikonki), a później napis : 2007_Tigra-B_Body__Airbag 00001
2
komentarz 22 września 2017 przez niezalogowany
Zrób chociaż screena wklej go tutaj, bo rozpoznawanie po opisie ikony to chyba żart xd

Każdy plik ma jakieś rozszerzenie (najczęściej znaki po kropce): kliknij PPM na ikonie -> właściwości. Tutaj powinieneś móc zobaczyć pełną nazwę pliku wraz z rozszerzeniem.

Btw te 0001 na końcu nazwy sugeruje podzielonego zipa, albo innego rara. Spróbuj rozpakować plik 7zipem ;)
komentarz 22 września 2017 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
Rozpakowanie pliku niewiadomego pochodzenia i o niewiadomej zawartości w systemie, który służy do codziennego użytku, chyba nie jest rozsądne i bezpieczne :)
komentarz 22 września 2017 przez niezalogowany
No to najlepiej go wrzucić na virustotal i zobaczyć czy coś powie ;)
komentarz 22 września 2017 przez 111111 Nowicjusz (160 p.)
Chętnie bym wkleił tu skrina (wiem jak wykonać scrina), ale nie wiem jak w ogóle wkleić tu zdjęcie z dysku, a RAR jest dla mnie za trudny. Przyglądnąłem się dobrze ikonce i wygląda ona tak:

- Prawy górny różek ikonki zagięty. W górnej części ikonki granatowy poziomy pasek, w środku ikonki w poziomie kropka czerwona i niebieska, a później napis : 2007_Tigra-B_Body__Airbag 00001

Jest standardową małą kolorową ikonką , jakich mam dużo na swoim dysku i nigdy nie umiałem tego otworzyć. Każdy takie ikonki ma na swoim dysku..

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 22 września 2017 przez Arkadiusz Sikorski Pasjonat (20,160 p.)
Jak zgaduję, to coś, co ma związek z poduszką powietrzną Opla? :D Może to po prostu skan (zazwyczaj programy do skanowania pozwalają zapisać każdą zeskanowaną stronę jako oddzielny plik, stąd 0001) jakiejś instrukcji w formacie pdf lub w formacie pliku graficznego?
0 głosów
odpowiedź 22 września 2017 przez 111111 Nowicjusz (160 p.)
Chętnie bym wkleił tu skrina (wiem jak wykonać scrina), ale nie wiem jak w ogóle wkleić tu zdjęcie z dysku, a RAR jest dla mnie za trudny. Przyglądnąłem się dobrze ikonce i wygląda ona tak:

- Prawy górny różek ikonki zagięty. W górnej części ikonki granatowy poziomy pasek, w środku ikonki w poziomie kropka czerwona i niebieska, a później napis : 2007_Tigra-B_Body__Airbag 00001

Jest standardową małą kolorową ikonką , jakich mam dużo na swoim dysku i nigdy nie umiałem tego otworzyć. Każdy takie ikonki ma na swoim dysku..
komentarz 22 września 2017 przez niezalogowany
Zdajesz sobie sprawę z tego, że do dowolnego programu/pliku można przypisać dowolną ikonę?
komentarz 22 września 2017 przez 111111 Nowicjusz (160 p.)
Wiem, ale to przyszło z OP-COMEM, narzędziem do naprawy elektroniki w aucie i sądzę, że nikt w czymś takim nie uprawia partyzantki, myślę, że prawidłowo dopisują ikonki.
komentarz 22 września 2017 przez niezalogowany
Nie ma żadnych restrykcji dotyczących tego, jaką ikonę należy dobrać do jakiegoś pliku. Więcej - mogli sobie narysować coś swojego i tam wrzucić - i teraz mamy robić research internetu na podstawie twojego opisu słownego ikony?

 

Podaj rozszerzenie pliku.
komentarz 22 września 2017 przez 111111 Nowicjusz (160 p.)
Ale to nie jest nieznana /narysowana ikona. Jest to standardowa ikonka. Zapamiętaj choć na chwilę jak ją opisałem i zerknij na swój dysk w swoje foldery i znajdziesz. Ja mam ich pełno, poza folderami też. Nigdy nie umiałem tego otworzyć.
komentarz 22 września 2017 przez 111111 Nowicjusz (160 p.)
edycja 22 września 2017 przez 111111
Może inaczej; może ktoś poda mi swego maila, to wyślę scrina tych plików

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 568 wizyt
pytanie zadane 14 listopada 2018 w Systemy operacyjne, programy przez BleBlock Użytkownik (600 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 142 wizyt
pytanie zadane 19 grudnia 2018 w Grafika i multimedia przez Kamrocky Początkujący (310 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 10,762 wizyt
pytanie zadane 23 maja 2017 w Grafika i multimedia przez Diwadzior Początkujący (270 p.)

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,531 komentarzy

61,937 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...