• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem, Ban na ip ? Co zrobic

Object Storage Arubacloud
–4 głosów
4,715 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2018 w Sprzęt komputerowy przez DonejtoorYT Nowicjusz (130 p.)
witam, jeśli zrobiłem coś źle ro sorki jestem nowy, mam takie pytanie, a mianowicie jest tak ze grając sobie w pewną gre dostałem bana za haksy! Gra (fortnite) i teraz problem taki, według supportu moge grać ale na inntm sprzęcie, ale już nie na moim, to znaczy ze dostałem bana na adress ip? Co moge zrobic aby ominąć bana ? Zmienić płyte główną? Przecież chyba na procesor i karte graficzną bana nie da sie dac, jesli to jest ban na ip co moge zrobic ? Dziekuje za odpowiedzi z góry :)
komentarz 18 listopada 2018 przez NowyUrzydgownig Mądrala (5,090 p.)
Na ip napewno bana nie dostałeś moim zdaniem. W przypadku gdybyś ty dostał bana na ip, to również inne osoby nie mogłyby grać na tym ip, a ty mógłbyś użyć proxy. Więc dostałeś po prostu bana na konto. Załóż nowe konto i powinieneś móc grać normalnie.
komentarz 18 listopada 2018 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

@DonejtoorYT,

A czy faktycznie stosowałeś jakieś oszustwa w tej grze?

komentarz 19 listopada 2018 przez DonejtoorYT Nowicjusz (130 p.)

Dziekuje za odpowiedz jednak nie na konto bo srobilem kilka nowych i nic , napisali mi z supportu ze moge grac ale na inngm urzadzeniu, oczywiscie nie oszukiwalem ban nie tylko mnie spotkal ale tez wielu innych za nic, wiec jesli dostalem bana na komputer co powinienem zmienic aby rozwiazac to ?@NowyUrzydgownig,

komentarz 19 listopada 2018 przez NowyUrzydgownig Mądrala (5,090 p.)
To najpierw sprawdź dla pewności, czy jest to ban na ip. Pobierz sobie jakiegoś klienta VPN(np. hide.me - z tego co pamiętam nie wymaga zakładania konta) i odpal go sobie, żebyś łączył się z innego IP(możesz dla pewności, czy napewno udało ci się go odpalić wejść np. na http://twojeip.wp.pl/ i sprawdzić czy masz inne ip). I spróbuj zalogować się na niezbanowane konto. Jeżeli okaże się, że nadal nie możesz się zalogować to znaczy, że masz jakiś plik na komputerze, który sprawia, że klient gry wykrywa, że jesteś zbanowany. W tym przypadku masz trzy opcje: 1. poszukanie jak całkowicie odinstalować fortine. 2. Korzystanie z wirtualnej maszyny podczas grania. 3. Format komputera, ewentualnie granie na jakimś portable.

3 odpowiedzi

+6 głosów
odpowiedź 18 listopada 2018 przez niezalogowany
Apeluje, aby nie pomagać temu cheaterowi.
komentarz 19 listopada 2018 przez DonejtoorYT Nowicjusz (130 p.)
A ja apeluje aby pan sie czytac nauczył, dostałem bana za cheaty a nie za cheatowanie .
komentarz 19 listopada 2018 przez niezalogowany
Skoro jesteś niewinny to rozmawiaj z supportem, a nie tutaj. Fakt że piszesz tutaj zamiast z supportem i próbujesz obejść system jest dla mnie jednoznaczny z tym że masz coś za uszami.
komentarz 19 listopada 2018 przez DonejtoorYT Nowicjusz (130 p.)
Probowalem juz od 6 miesiecy dla nich sprawa jest taka ze czy winny czy nie nie moga mnie odbanowac, a raczej nie ma takiej opcji nawet, co mam zrobic wymienic komputer za 15 k???
komentarz 19 listopada 2018 przez niezalogowany
Za 15k... faktycznie to bardzo istotne w toku tego wątku. Jakoś ciężko mi i dla większości z ludzi tutaj uwierzyć w bezpodstawnego bana.
+4 głosów
odpowiedź 18 listopada 2018 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
Jeśli uważasz że zostałeś niesprawiedliwie potraktowany to napisz do supportu jeszcze raz, ale jeśli używałeś wspomagaczy to musisz pogodzić się z konsekwencjami
+3 głosów
odpowiedź 18 listopada 2018 przez Freelance Początkujący (340 p.)
Cheater nie zasługuje na pomoc.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 5,120 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2016 w Offtop przez Marcin951 Gaduła (3,250 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 506 wizyt
pytanie zadane 8 marca 2016 w PHP przez String Gaduła (4,520 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 282 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...