• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak zrobic takie Info(pasek) co np: z prawej do lewej tak jedzi. Udało mi się znaleść tu: LINK

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
275 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia 2016 w HTML i CSS przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
Jak zrobic takie Info(pasek) co np: z prawej do lewej tak jedzi. Udało mi się znaleść tu: http://www.szesciennyglob.pl/  Z góry dzięki za kod.

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 5 stycznia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
wybrane 7 stycznia 2016 przez uMAXa
 
Najlepsza

Z góry dzięki za kod.

Mam nadzieję, że nikt nie da Ci nigdy żadnego gotowca. Nie ma za co.

Jedyne co możemy zrobić to podpowiedzieć co trzeba zrobić chociaż jak to przeczytałem to mi się trochę odechciało ale pomyślałem że jednak pomogę.

Kliknij sobie na ten pasek prawym przyciskiem myszy w przeglądarce i wybierz Zbadaj element - od razu znajdzie Ci ten element i będziesz widział co to jest wraz ze stylami i wszystkim. A jest to po prostu marquee odpowiednio wystylizowane itd.

https://developer.mozilla.org/pl/docs/Web/HTML/Element/marquee

komentarz 5 stycznia 2016 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)

A dlaczego ma odkrywać Amerykę na nowo?

Wszystko jest opisane w tym kursie: http://kodcss.pl/

Jeżeli znasz podstawy HTML/CSS to przejdź do lekcji z @keyframes i od niej zacznij, ale ja polecam przeczytać wszystko. Znajdziesz tam sporo ciekawych informacji, a także utrwalisz zdobytą wiedzę.

 

komentarz 5 stycznia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Nie rozumiem co ma tu odkrywać na nowo - przecież nie napisałem że ma pisać coś od nowa tylko napisałem że nie dostanie gotowego kodu który mógłby skopiować tutaj, wkleić do siebie do projektu i działa (chociaż właściwie to może to i tak zrobić z podanych linków). Inną sprawą jest to że gdyby sam albo zajrzał do źródła strony albo zbadał element to zobaczył by od razu że na tej stronie jest jakieś marquee. Wtedy wystarczy wrzucić to do Google i od razu dostajemy prawie że gotowce.

Fakt, marquee może pierwszej świeżości nie jest więc dobrze że wspomniałeś jeszcze o @keyframes.
komentarz 5 stycznia 2016 przez Eimens Maniak (69,240 p.)

Arkadiusz dobrze prawi: 

heartheartheartheartheartheartheart

@ uMAXa  Nie damy ci gotowca poczytaj trochę o <marquee>  i zajrzyj na kodcss.pl 

komentarz 5 stycznia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Haha dziękuję @PATYL

PS. Gdyby ktoś miał wątpliwości to informuję że na powyższym zdjęciu nie jestem ja xD
komentarz 5 stycznia 2016 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
Przecież podpisane, że Arkadiusz...
komentarz 7 stycznia 2016 przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
Nie mam projektu to z ciekawości . Dziękuje za stronkę :D
0 głosów
odpowiedź 5 stycznia 2016 przez Schizohatter Nałogowiec (39,600 p.)
Podana przez Ciebie strona używa <marquee>. Naprawdę tak trudno zajrzeć w ich kod?
komentarz 5 stycznia 2016 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Proponuję prawy -> zbadaj

i znajdziesz tam całą budowę strony
komentarz 7 stycznia 2016 przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
Nw jak się zagląda :D dzięki :P

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 440 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 649 wizyt
pytanie zadane 23 października 2019 w HTML i CSS przez Squbany221 Użytkownik (640 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 613 wizyt

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...