• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Mój wariant gry w kółko i krzyżyk.

Object Storage Arubacloud
+12 głosów
489 wizyt
pytanie zadane 10 listopada 2018 w Nasze projekty przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)

Hej napisałem grę i chciałem się nią pochwalić ;)

Moja gra kółko i krzyżyk jest wariantem w wersji 9x9. W pierwszej kolejność wygrywamy w mniejszych obszarach aby wygrać na dużej planszy. Chcąc zwiększyć poziom trudności wprowadziłem ograniczenie czasowe oraz możliwość gry nawet w 4 osoby.

Znudzony Reactem, Webpackiem i NPMem pozwoliłem sobie na chwilkę odskoczni pisząc kod ES6 nie przejmując się wsparciem przeglądarek czy szybkością wczytywania gry. Głównym celem było szybkie stworzenie gry która działa oraz daje frajdę podczas gry. Podczas projektu udało mi się pobawić zmiennymi z CSS. Zrealizowałem też najważniejszy punkt projektu (odpoczynek od reacta).

Kod: 

https://github.com/Bajdzis/choose-you-weapon-game

Gra:

https://budzis.pl/choose-you-weapon/

Chętnie poznam wasze opinie odnośnie rozgrywki oraz wyglądu. Na kodzie jakoś bardzo mi nie zależy. Jednak jeśli ktoś chciałby wyrazić swoją opinie na temat kodu nie widzę przeszkód ;)

4
komentarz 10 listopada 2018 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ciekawy pomysł, może postaraj się dodać jakąś sztuczną inteligencję? Albo grę z innymi luźmi przez internet?
1
komentarz 10 listopada 2018 przez pablop76 VIP (123,180 p.)
Dokładnie. Gra z samym sobą trochę nie kręci :)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 12 listopada 2018 przez wojtij99 Użytkownik (630 p.)
Super! Dobry pomysł na grę. ;)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 729 wizyt
+5 głosów
1 odpowiedź 1,034 wizyt
pytanie zadane 28 lipca 2018 w Nasze projekty przez C☺ndzi Stary wyjadacz (12,100 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 419 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia 2017 w Nasze projekty przez karol928 Początkujący (320 p.)

92,576 zapytań

141,425 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...