Witam wszystkich,
Nazywam się Maciej i mam 16 lat, programuje od około miesiąca, próbuje różnych języków programowania.
Mam problem z dokończeniem mojej gry "Kółko i krzyżyk". Konkretnie brakuje tutaj mechaniki gry(czyli jeżeli gracz w jednej linii będzie miał X lub O to wygrywa) mam pomysł na kod i działanie samego kodu ale nie wiem gdzie mogę go napisać. Nie wiem jak połączyć działanie dwóch funkcji dlatego kod jest strasznie chaotyczny za co przepraszam. Jeżeli ktoś byłby w stanie mi pomóc i dać jakieś wskazówki odnośnie kodu, jak go ulepszyć, co jest źle zrobione itp. Będę wdzięczny.
Kod : https://pastebin.com/uxbUKa0q
Pozdrawiam, Maciej