• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pytania dotyczące hostingu strony www

Object Storage Arubacloud
+1 głos
251 wizyt
pytanie zadane 9 lipca 2015 w HTML i CSS przez Al Capone Obywatel (1,230 p.)
Cześć, jestem nowy na forum mam nadzieje, że nie pomyliłem działów, jeśli to zrobiłem to przepraszam. Mam pytanie mianowicie ile kosztuje przeciętnie hosting strony www? Pytam daletego gdzyż więkoszość platform ma jakieś specjalne oferty typu 4zł/mies. Chcę wiedzieć ile będzie kosztował mnie hosting powiedzmy na przestrzeni 2 lat, to czy płaci się za niego miesięcznie czy rocznie oraz czy jego cena jest stała. Z góry dziękuje za odpowiedź.

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 9 lipca 2015 przez Comandeer Guru (601,450 p.)
Dobry hosting można ogarnąć za ok. 150 zł/rok. Dolicz sobie do tego jeszcze odnowę domeny pl za ok. 70zł.
+1 głos
odpowiedź 9 lipca 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

Witaj,  mi niedługo będzie się kończył pierwszy rok hostingu w home i też jestem ciekaw ile zapłacę za kolejny rok bo gdy rejestrowałem w promocji płaciłem chyba 3zł/miesięcznie. Teraz po roku domyślam się że będzie to chyba cena standardowa czyli 25zł/miesiąc co jest oczywiście jak dla mnie ceną z kosmosu. Jakość usług jest w porządku ale moim zdaniem nie są warte takiej ceny dlatego też jeśli cena będzie wysoka panuje przenieść się do hekko. Wiem, że jakość usługi jest tam również bardzo dobra,  pomoc techniczna dosłownie błyskawiczna i parametry serwera możliwe. Do tego podany jest jasny i prosty cennik w różnych okresach płatności jak i cennik w kolejnych latach. Wszystko mi się wydaje że jest okej także ja prawdopodobnie się do nich przyniosę ;) Co do innych płatnych hostingów się nie wypowiem bo z innych na razie nie korzystałem. Nie polecam od razu cal.pl - przypadek pana Mirosława być może Ci znany a jeśli nie to tutaj poczytasz.

Całą ofertę Hekko zobaczysz tutaj http://www.hekko.pl/hosting_www.html

komentarz 10 lipca 2015 przez Al Capone Obywatel (1,230 p.)
Rzeczywiście oferta Hekko wygląda na bardzo rzetelną. Dziękuje ze polecenie:)
komentarz 10 lipca 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Nie ma sprawy ;) Jak mówiłem swojego hostingu tam jeszcze nie mam ale praktycznie na codzień korzystam z hostingu który jestem tam postawiony i nie ma żadnych problemów dlatego też mam zamiar się tam przenieść.
+1 głos
odpowiedź 11 lipca 2015 przez Michau Xlow Pasjonat (15,190 p.)
Hej, na chwilę obecną mogę polecić firmę 1&1, używam obecnie, nie narzekam i mogę sumiennie polecić.
0 głosów
odpowiedź 12 lipca 2015 przez Piotr Redzimski Początkujący (320 p.)
Ja polecam linuxpl.com. Nie drogi i rzetelny :)

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 1,253 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 1,212 wizyt
pytanie zadane 25 kwietnia 2015 w Offtop przez Nolandosky Bywalec (2,110 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 186 wizyt
pytanie zadane 7 grudnia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Lemonek Początkujący (290 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...