• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki hosting WWW wybrać? Szukam hostingu.

+2 głosów
228 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia w Hostingi, domeny, usługi przez Kacperhehe Bywalec (2,850 p.)

Polećcie jakis hosting WWW pod wordpressa.

• Płatności comiesięczne (na początek, na testy czy hosting by mi odpowiadał)

• Utrzyma 5/10+ stron i żeby starczyło miejsca liczę max 5GB na stronę pewnie wystarczy nawet 2GB/per strona ale dla pewności, ewentualnie, żeby hosting miał możliwość dokupienia miejsca/dużo tego miejsca od początku.

• Nieograniczony transfer, ogólnie strony będą dla klientów dlatego potrzebuje czegoś co wrzucę na hosting i będzie bez problemowe przez cały czas i żeby się nie bać, że transfer np 200GB wykorzysta się przy 5/10 stronach klientów na hostingu.

• Szybkość hostingu, aby strony ładowały się szybko i nie ograniczał tego hosting.

• Duża ilość kont FTP i Adresów E-Mail aby klienci mogli sobie na tym działać.

• Generator SSL z poziomu web panelu (mile widziane)

• Intuicyjny web panel (mile widziane)

Najlepiej na początek coś taniego. Szukam na tą chwilę klientów. I z poziomu hostingu gdybym potrzebował więcej miejsca czy cokolwiek mógłbym dokupić. Np zaczynam od 5GB, z tego będą 2 strony i po czasie znalezienia klienta na 3 stronę to mógłbym dokupić dodatkowe GB za normalną cenę i robić dalej swoje zamiast się bawić w np kolejne hostingi itd.

Cena ogólnie niska ale jednak zależy mi na jakości usług. I żeby nie było problemu później na pociągniecie większej ilości stron, nie oczekuje że będzie tam jakiś duży ruch bo to głównie wizytówki ale i tak. Żeby nie z tego później problemów.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 23 kwietnia przez Wiciorny Ekspert (228,330 p.)
Tematów było od groma... i odpowiedzi w nich także z opisami, czasami bez najlepiej przeszukaj tematy
https://forum.pasja-informatyki.pl/search?q=hosting
kliknij tutaj wyszuka Ci wszedzie gdzie o to pytano.
komentarz 23 kwietnia przez Kacperhehe Bywalec (2,850 p.)
Przeglądałem wcześniejsze wpisy i nic tak konkretnego nie znalazłem do moich oczekiwań.

Znalazłem OVH ma dobrą ofertę. Kiedyś korzystałem z VPS u nich i było dobrze ale przy każdej porównywarce hostingu nie był w żadnym z zestawieniu dlatego nie jestem pewny tego wyboru.
komentarz 23 kwietnia przez Kacperhehe Bywalec (2,850 p.)
Z tego też co wyczytałem OVH oferuje HDD z czego reszta hostingów juz SSD.
Z czego ich przepustowość to 500MBps a reszta 1GBps tak.

Czy będę odczuwał różnice a bardziej jeśli chodzi o użytkowników na stronie?
komentarz 23 kwietnia przez PramatycznyJunior Początkujący (360 p.)
ciężko doradzić może nazwa.pl, musisz prześledzić ich oferty i wybrać tę która Ci odpowiada bo tak naprawdę zadająć takie pytanie to ktoś robi to za Ciebie, nikt nie zna na pamięć tego i nie zna oferty
komentarz 14 maja przez mackopilot Nowicjusz (100 p.)

@Wiciorny, Odnośnie ofert to zrobiłem całą bazę danych wszystkich firm Hostingowych.
Możesz sobie przeglądnąć i sprawdzić ponad 180 rekordów. Dostępna pod adresem https://5zwyciestw.pl/

komentarz 14 maja przez Wiciorny Ekspert (228,330 p.)
nie dziekuje, generalnie wole wpisac w google co polecaja i mam niejedne rankingi z opisem ^^
0 głosów
odpowiedź 27 kwietnia przez janekzdzungli Nowicjusz (200 p.)

Jeśli szukasz dobrego hostingu dla strony, sprawdź https://hostido.pl (z kodem rabatowym Q1LWDEAH0C pierwszy rok taniej).

To jest bardzo szybki, świetny hosting na dyskach NVMe z najlepszym supportem.

Podobne pytania

–1 głos
0 odpowiedzi 325 wizyt
pytanie zadane 22 grudnia 2016 w Hostingi, domeny, usługi przez Richuuu Początkujący (270 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 126 wizyt
pytanie zadane 26 maja w Hostingi, domeny, usługi przez doskanoness Obywatel (1,170 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 212 wizyt
pytanie zadane 19 maja w Hostingi, domeny, usługi przez Krzysiek_34 Mądrala (5,870 p.)

88,677 zapytań

137,289 odpowiedzi

306,652 komentarzy

58,873 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...