• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Strona typu youtube na wordpress'ie

Object Storage Arubacloud
–5 głosów
175 wizyt
pytanie zadane 6 sierpnia 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez Dawid Doroszyński Nowicjusz (120 p.)
zamknięte 6 sierpnia 2018 przez Dawid Doroszyński
Siemka!

Mam pytanie, czy nie ma ktoś, bądz nie zna gotowego projektu, strony typu yt, żeby podpiąć pod wordpress? Albo w tyczek zęby móc z edytować jakiś szablon dostępny w wordpresie.

Wiem że najlepiej by było, żebym napisał całą strone od nowa i podpiął pod wordpress, lecz problem jest taki że poza znajomością html'a i jakieś częsci css'a to w sumie nie wiem nic. Szukam czegoś żeby wejśc prawie na gotowe, ewentualnie troche po edytować jakiś project
komentarz zamknięcia: asd
komentarz 6 sierpnia 2018 przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,900 p.)
edycja 6 sierpnia 2018 przez Alex.Ironside
Dobry dzik jestes xD

Btw po co rozwoj osobisty w tagach?

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 179 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2018 w Offtop przez k3ybo4rd Obywatel (1,180 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 633 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 294 wizyt

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...