• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Własny kanał na youtube - porady, propozycje, poradnik społeczności.

Object Storage Arubacloud
+1 głos
292 wizyt
pytanie zadane 9 czerwca 2016 w Offtop przez Duch003 Początkujący (440 p.)

Witam serdecznie.

   Jestem nowym użytkownikiem tego forum, chociaż przeglądałem je już wcześniej. Miło mi tu gościć. Czuć inną atmosferę.

   Chciałbym stworzyć kanał na youtube. Zainspirował mnie oczywiście kanał Pana Zelenta, jak i inne naukowe: Uwaga! Naukowy bełkot czy SciFun, jednak głównym motywem jest nauka dla samego siebie. Nie będą to tematy stricte informatyczne, lecz mechatronika, jako że ukończyłem technikum i jestem na studiach i tym profilu. Chciałbym wrócić do korzeni, tj. przeczytać jeszcze raz i nauczyć się czegoś nowego z książek używanych w technikum, jednak uczenie poprzez samo czytanie jest dla mnie niestety uciążliwe. Inaczej, gdy muszę coś komuś tłumaczyć, nawet jak sam nie rozumiem wątku w 100%, to po takich wyjaśnieniach sam ten wątek rozumiem lepiej. Stąd pomysł na kanał - chciałbym nagrywać filmiki dedykowane głównie technikom mechatronicznym, a później może nawet z materiałami ze studiów, ponieważ uważam, że opracowując takie filmiki o wiele bardziej zrozumiem pewne zagadnienia, bardziej mi utkwią w głowie. Nie chciałbym z kolei trzymać tego tylko dla siebie, bo są też pewnie inni którym takie filmiki by pomogły.

   Przechodząc do meritum problemu: mam kilka pytań odnośnie tworzenia takiego typu filmów:

1. W jaki sposób powinienem opracowywać taki filmik? Mam przygotowany materiał w oparciu o pierwszy podrozdział z książki, ale wiem że to w czasie tworzenia jakby filmiku może się zmienić wielokrotnie i stąd pytanie w jakiej kolejności to opracowywać?

2. W czym najlepiej opracowywać filmiki? Nie ukrywam że sposób prowadzenia filmów Pana Mirosława jest najbardziej mi odpowiadający, bo jest prosty, bez udziwnień, oraz konkretny i skuteczny.

   Wydaje mi się że te pytania są dość podstawowe, dlatego warto by chyba było ten wątek potraktować nie tylko jako jęczenie jednej osoby, a jako wątek gdzie ludzie z podobnymi ambicjami będą też zadawali swoje pytania.

   W razie uznania za spam/nieodpowiedni dział, przepraszam.

   Dziękuję za przeczytanie tego długiego posta i za odpowiedzi.

Pozdrawiam, Tomek. : )

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 555 wizyt
pytanie zadane 29 stycznia 2017 w Offtop przez n0s1gnal Użytkownik (700 p.)
+2 głosów
0 odpowiedzi 261 wizyt
–1 głos
1 odpowiedź 179 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2018 w Offtop przez k3ybo4rd Obywatel (1,180 p.)

92,567 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,615 komentarzy

61,952 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...