• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Technikum informatyczne

–1 głos
109 wizyt
pytanie zadane 13 lipca 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Dareczek123 Nowicjusz (120 p.)
przywrócone 13 lipca 2018 przez Dareczek123
Witam

Właśnie dostałem się do technikum informatycznego i mam pytanie, czy w technikum jest aż tak trudno, ogólnie zostałem przyjęty warunkowo, bo miałem słabe oceny na koniec gimnazjum i przyjęli mnie tylko dzięki dobremu zachowaniu.
komentarz 13 lipca 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,600 p.)
To pogratulować! :)
Łatwo nie jest, ale w każdej szkole trzeba się coś tam uczyć. Wszystko będzie zależało od Ciebie i Twojego zaangażowania.
Powodzenia!

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 13 lipca 2018 przez gagel Początkujący (310 p.)
Ja też w gimnazjum miałem słabe oceny, ale wystarczyło się trochę przyłożyć w technikum żeby bez problemu wyciągnąć średnią w okolicach paska. Wszystko zależy od twojego zaangażowania :) no i tego w jakim stopniu lubisz zagadnienia informatyczne bo w mojej klasie znajdują się osoby które mają bardzo małe zainteresowanie w tym co robimy

Podobne pytania

–2 głosów
4 odpowiedzi 258 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 169 wizyt
0 głosów
8 odpowiedzi 1,072 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2016 w Offtop przez talerz Początkujący (380 p.)
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

67,185 zapytań

114,135 odpowiedzi

241,912 komentarzy

46,173 pasjonatów

Przeglądających: 274
Pasjonatów: 9 Gości: 265

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...