• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Który język programowania jest teraz najbardziej popularny? [ankieta]

0 głosów
1,530 wizyt
pytanie zadane 2 lipca 2015 w Offtop przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
Możliwe odpowiedzi:
C# (1 głos, 2%)
C++ (14 głosów, 29%)
Java (25 głosów, 51%)
C (0 głosów)
PHP i SQL (1 głos, 2%)
JavaScript (5 głosów, 10%)
Python (1 głos, 2%)
HTML (0 głosów)
CSS (0 głosów)
Ruby (1 głos, 2%)
Inny Język (1 głos, 2%)

5 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 2 lipca 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
wybrane 3 lipca 2015 przez Mieszko I
 
Najlepsza
Java chyba w tej chwili.

PS: HTML i CSS to nie języki programowania :)
komentarz 2 lipca 2015 przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
Niby tak, le są traktowane jako języki programowania webowego i we wszystkich innych ankietach dotyczących podobnych rzeczy, prawie zawsze występują te języki.

PS: Kiedy będzie następny wpis z twojej gry?
komentarz 2 lipca 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
Pewnie koło wtorku. Mam wyjazd i różnie może być :)
komentarz 2 lipca 2015 przez Comandeer Guru (607,960 p.)
HTML + CSS są Turing complete, więc są językami programowania ;) http://lemire.me/blog/archives/2011/03/08/breaking-news-htmlcss-is-turing-complete/
+1 głos
odpowiedź 2 lipca 2015 przez Comandeer Guru (607,960 p.)
Na chwilę obecną strzeliłbym, że JS - przynajmniej sądząc po tym, co dzieje się na GitHubie: http://githut.info/

Natomiast wyłączając środowiska webowe i okołowebowe to Java jednak jest najmocniejsza.
0 głosów
odpowiedź 2 lipca 2015 przez niezalogowany
Gdzie jest objective c objective c++ swift? teraz wszystkie aplikacje mobilne są pisane w objective c swift nie pojmóje tego kto stworzył tą aknkiete
komentarz 2 lipca 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)

"teraz wszystkie aplikacje mobilne są pisane"

Prawie*

No chyba ze jestem inny i tylko ja piszę w C# apki mobilne....

komentarz 2 lipca 2015 przez Comandeer Guru (607,960 p.)
Ja tam pisałem raz w JS ;)
komentarz 2 lipca 2015 przez niezalogowany
Panowie mówie o IOS na androidzie piszcie sobie w czym chcecie
komentarz 2 lipca 2015 przez Comandeer Guru (607,960 p.)
A co to - Android jakiś gorszy?

W JS machnę apkę na wszystko de facto - nawet na iOS-a.
komentarz 2 lipca 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Przecież na IOS też można pisać apki za pomocą C#
komentarz 3 lipca 2015 przez niezalogowany
Osobiście nie lubie androida
0 głosów
odpowiedź 2 lipca 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
No nie wiem tejjj....

Ale chyba VBScript albo Powershell ale mogę się mylić.
0 głosów
odpowiedź 2 lipca 2015 przez gnx Dyskutant (7,720 p.)
A gdzie Pascal?
komentarz 3 lipca 2015 przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
Pascal nie jest teraz często używany. Kiedyś to był najpularniejszy język, a teraz jest raczej jednym z najmniej popularnych.
komentarz 3 lipca 2015 przez gnx Dyskutant (7,720 p.)

Captain Obvious saves the day xD

 

Podobne pytania

0 głosów
7 odpowiedzi 1,926 wizyt
+4 głosów
11 odpowiedzi 2,291 wizyt
+2 głosów
12 odpowiedzi 2,035 wizyt

93,741 zapytań

142,676 odpowiedzi

323,294 komentarzy

63,323 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...