• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Grafika zintegrowana + dedykowana

0 głosów
338 wizyt
pytanie zadane 9 lipca 2018 w Sprzęt komputerowy przez BuxBleed Użytkownik (810 p.)
Cześć,

Ogarniam bratu komputer (13lat), więc komputer typowo do gier. Mam pytanie bo kupiłem kompa z dedykowaną grafiką Nividi i patrzę że w biosie grafika zintegrowana Intel HD graphic jest wyłączona no to ją włączyłem i dałem 256mb pamięci na obsługę. Nie wiem ile powinienem.

Czy to oznacza że komputer będzie korzystał z jednej i drugiej karty ? Chodzi o to że jak odpalę grę to zależało by mi aby używać dedykowanej bo zintegrowana raczej tego nie ogarnie. Jak to powinno być skonfigurowane ? A może całkiem wyłączyć ten chipset Intela i korzystać tylko z karty graficznej Nividi ?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 9 lipca 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,020 p.)
wybrane 10 lipca 2018 przez BuxBleed

Najlepsza
W większosći lapków to jest tak że normalnie włącza się na zintegrowanej intel. Dopiero w systemie stery od karty wykrywają jaką pake właczasz. Jeśli gra zostąła dodana do listy w sterowniku karty to podczas uruchamiania tej gry zostanie przełaczone na karte dedykowaną.
komentarz 10 lipca 2018 przez BuxBleed Użytkownik (810 p.)
To nie jest laptop tylko normalny PC :D.
+1 głos
odpowiedź 9 lipca 2018 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Najlepiej korzystać tylko z detykowanej.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 80 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 68 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 61 wizyt

88,325 zapytań

136,917 odpowiedzi

305,553 komentarzy

58,598 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...