• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Grafika zintegrowana + dedykowana

Object Storage Arubacloud
0 głosów
443 wizyt
pytanie zadane 9 lipca 2018 w Sprzęt komputerowy przez BuxBleed Użytkownik (810 p.)
Cześć,

Ogarniam bratu komputer (13lat), więc komputer typowo do gier. Mam pytanie bo kupiłem kompa z dedykowaną grafiką Nividi i patrzę że w biosie grafika zintegrowana Intel HD graphic jest wyłączona no to ją włączyłem i dałem 256mb pamięci na obsługę. Nie wiem ile powinienem.

Czy to oznacza że komputer będzie korzystał z jednej i drugiej karty ? Chodzi o to że jak odpalę grę to zależało by mi aby używać dedykowanej bo zintegrowana raczej tego nie ogarnie. Jak to powinno być skonfigurowane ? A może całkiem wyłączyć ten chipset Intela i korzystać tylko z karty graficznej Nividi ?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 9 lipca 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
wybrane 10 lipca 2018 przez BuxBleed
 
Najlepsza
W większosći lapków to jest tak że normalnie włącza się na zintegrowanej intel. Dopiero w systemie stery od karty wykrywają jaką pake właczasz. Jeśli gra zostąła dodana do listy w sterowniku karty to podczas uruchamiania tej gry zostanie przełaczone na karte dedykowaną.
komentarz 10 lipca 2018 przez BuxBleed Użytkownik (810 p.)
To nie jest laptop tylko normalny PC :D.
+1 głos
odpowiedź 9 lipca 2018 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Najlepiej korzystać tylko z detykowanej.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 116 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 243 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 203 wizyt
pytanie zadane 19 maja 2022 w Sprzęt komputerowy przez deppo Nowicjusz (140 p.)

92,567 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,616 komentarzy

61,953 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...