• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Karta Graficzna zintegrowana

Object Storage Arubacloud
0 głosów
201 wizyt
pytanie zadane 19 maja 2022 w Sprzęt komputerowy przez deppo Nowicjusz (140 p.)

Witam, przychodze z pytaniem czy da sie przelaczyc z karty graficznej na integre? moja karta sie w tym momencie pali i ma 90 stopni cencjusza na pulpicie i chcialbym jej nie odlaczac poniewaz jest to moje jedyne zrodlo gdzie moge podlaczyc hdmi (link:https://i.imgur.com/xUWbdpDh.jpg) chyba ze macie jakies tipy jak bez wymiany lub naprawy chlodzenia moge sobie zmniejszyc temperature.

komentarz 19 maja 2022 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)
Miałeś iść do serwisu chyba? A tipem, który Ci dałem, było wyczyszczenie chłodzenia.

Nie jestem też pewny, czy przełączenie na zintegrowaną kartę coś da, bo skoro karta mocno grzeje się nic nie robiąc, to udając, że problemu nie ma możesz uszkodzić sobie kartę, która chyba tania nie jest.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 19 maja 2022 przez Apled Dyskutant (9,520 p.)
Z karty graficznej na intergrę możesz przełączyć się w BIOSie - tak, żeby główną grafiką, i jednocześnie tą startową, była integra. Jak dokładnie to Ci nie powiem, bo nie wiem jaką masz płytę główną.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 378 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 346 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,551 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...