• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Tworzenie stron od czego zacząć?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
409 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2018 w Offtop przez Kamil Miętkiewicz Użytkownik (630 p.)
Mam dylemat odnośnie kursów pana Mirosława dotyczących tworzenia stron internetowych. Od czego zacząć? Od "Kursu HTML" czy może od "Programowania webowego"? A może oba na raz?

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 28 czerwca 2018 przez niezalogowany

Ani od tego ani od tego niestety :/ Z całym szacunkiem do Pana Mirosława i jego kursu C++, to html, css nie jest najlepszy i w internecie znajdziesz mnóstwo lepszych źródeł ;)

Jak lubisz wideokursy to ten ma bardzo dobre opinie ;)

komentarz 28 czerwca 2018 przez xydden Gaduła (4,480 p.)
z tego co mi wiadomo to ten z c++ też nie jest najlepszy
komentarz 28 czerwca 2018 przez niezalogowany
Wiem, ale bardzo mi pomógł ;)
+1 głos
odpowiedź 28 czerwca 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
Z tego co kiedyś chyba mówił, seria "Programowanie webowe" powstała, aby nauczyć ludzi zdać egzamin zawodowy w technikum. W kursie HTML, CSS, Js, PHP na pewno zawarte jest więcej wiedzy, lecz muszę Cię zmartwić - informacje przekazywane na tych filmach są przestarzałe, uczą złych praktyk i ogólnie wychodzą jakoś zbyt rzadko...
–1 głos
odpowiedź 28 czerwca 2018 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Jeśli podołasz jedź z 2 ma na raz. Bo możesz osiągnąć wiele sukcesów w obu dziedzinach, lub po pewnym czasie dowiesz się co dla Ciebie jest najważniejsze.
Powodzenia serdeczne!
komentarz 28 czerwca 2018 przez Kamil Miętkiewicz Użytkownik (630 p.)
Chciałbym wiedzieć jak wiedza w obu kursach ma się do siebie. Czy lepiej będzie przerobić wszystkie kursy typu html css php itp i na końcu kurs programowania webowego czy może przejść przez kurs programowania webowego, a następnie wymienione kursy, a może jeszcze inaczej i programowanie webowe traktować jako podstawę, a resztą kursów uzupełniać wiedzę na bieżąco.
komentarz 28 czerwca 2018 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
O ile wiem to "programowanie webowe" jest serią dla osób przed egzaminem kwalifikacji zawodowej w technikach.
–1 głos
odpowiedź 28 czerwca 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
To zależy czy znajsz język angielski w stopniu wystarczającym by zrozumieć to co jest w kursie ?

Co do kursów Pana Zelenta są ok na początek.
komentarz 28 czerwca 2018 przez Kamil Miętkiewicz Użytkownik (630 p.)
Obawiam się że nie znam na tyle angielskiego. Mimo wszystko chciałbym przejść przez kursy pana Zelenta, jednak nie wiem w jakiej kolejności. Mimo wszystko przejde chyba najpierw html css JS MySql i PHP, a potem aby złączyć to w całość i utrwalić wiedzę przejde przez programowanie webowe

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 247 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 1,779 wizyt
–2 głosów
2 odpowiedzi 1,864 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...