• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Promocja na ksiażki

Aruba Cloud PRO i VPS, Openstack, VMWare, MS Hyper-V
+7 głosów
227 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2015 w Offtop przez Pinio Gaduła (3,520 p.)
Promocja 2 za 1 top100 informatyka może ktoś coś znajdzie dla siebie. Idealnie na wakacyjny wieczór, podróż czy zamiast dziewczyny:)

http://helion.pl/kategorie/promocja-2za1

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 1 lipca 2015 przez shadou102 Pasjonat (21,520 p.)
dopiero co Tydzień temu zamówiłem książki :(
komentarz 1 lipca 2015 przez KamilKulig Gaduła (3,670 p.)

Znam ten ból :D

+2 głosów
odpowiedź 1 lipca 2015 przez PnD Początkujący (340 p.)
Brałem parę razy udział w takich akcjach do momentu kiedy nie popatrzyłem na najpopularniejszy serwis aukcyjny w Polsce :) Helion może sobie pozwolić na takie promocje, bo czasami ceny mają nie małe. Jest taka jedna księgarnia ze stolicy, z której kupuje tytuły ogólnie z Onepress (helion + sensus + septem itd.), bo są średnio ok 30% tańsze (zdarza się nawet do 45%-50%). Reklamy nie mam zamiaru nikomu robić więc nie piszę kto to. Ogólnie widać, że da się zjechać z ceną - wystarczy popatrzeć na ceny np. "HTML5 Podręcznik encyklopedyczny". Choć z drugiej strony czasami nęci żeby jakieś ebooki kupić w takiej promocji ;)
komentarz 1 lipca 2015 przez Pinio Gaduła (3,520 p.)
wiesz jesli sa takie promocje chocby w warszawie warto dac znac na forum
komentarz 2 lipca 2015 przez PnD Początkujący (340 p.)
Jeżeli coś będę wiedział to dam znać, o ile mnie nikt wcześniej nie wyprzedzi :) Wszystkie informacje dotyczące promocji np. w helionie są z profili Facebookowych. Ale ok, nie każdy ma konto na Facebooku. A ta księgarania w Warszawie nie ma promocji, oni po prostu mają niższe ceny. Oczywiście w zależności od książki.
komentarz 2 lipca 2015 przez ArturB Mądrala (6,060 p.)
Jak znasz księgarnię w której można dostać książki to możesz się podzielić, jak można zamawiać w niej przez internet to wiele osób może skorzystać, a jak nie to osoby z Warszawy zaoszczędza trochę pieniędzy.
komentarz 2 lipca 2015 przez PnD Początkujący (340 p.)
Kupuje w sumie książki na allegro od dwóch - orbito.pl (nie mają strony, jak na razie tylko allegro) i aros.pl (maja stronę aros.pl). Ich oferty wyskakują przeważnie jako jedne z pierwszych w momencie filtrowania (od ceny najniższej) jakiegoś tytułu. Książki oczyście z Onepress, najczęściej z helionu. Być może część osób na tym forum już się u nich zaopatrywała (nie wiem, strzelam że tak jest). Przy niektórych tytułach można się zdziwić, jaka jest różnica w cenie.
0 głosów
odpowiedź 1 lipca 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Tylko ceny sa mocno zawyżone... No chyba ze ktoś znajdzie dwie ksiazki które bardzo chce miec i jedna kosztuje u nich te 99zł a druga 90 to ok.

Wlasnie sprawdzilem dwie pozycje które bym chciał miec i kupując je osobno, od dwóch sprzedawców z allegro placac za wysyłki wyjdzie mi dokladnie 99.4zł a kupujac w helion 99.0zł + wysyłka
ja wydałem 69zł a zaoszczedziłem jakieś 40zł gdybym kupował gdzieś oddzielnie, dla mnie to okazja jak karpie w lidlu:)
komentarz 1 lipca 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Wg. najniższych cen z allegro?
szukałem po całym guuglu nowych książek
0 głosów
odpowiedź 1 lipca 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,400 p.)
No 50 zł za 2 ksiazki to moim zdaniem dobra cena, jeszcze wysyłka pocztą po zapłacie przelewem 0 zł :P

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 216 wizyt
pytanie zadane 12 marca 2016 w Offtop przez Regolin542 Użytkownik (990 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 176 wizyt
pytanie zadane 7 czerwca 2018 w Offtop przez Codeboy Stary wyjadacz (12,170 p.)
+9 głosów
0 odpowiedzi 415 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2019 w Offtop przez Arkadiusz Waluk Ekspert (285,730 p.)

90,319 zapytań

138,924 odpowiedzi

311,159 komentarzy

60,027 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...