• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Promocja na ksiażki

Object Storage Arubacloud
+7 głosów
312 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2015 w Offtop przez Pinio Gaduła (3,520 p.)
Promocja 2 za 1 top100 informatyka może ktoś coś znajdzie dla siebie. Idealnie na wakacyjny wieczór, podróż czy zamiast dziewczyny:)

http://helion.pl/kategorie/promocja-2za1

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 1 lipca 2015 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
dopiero co Tydzień temu zamówiłem książki :(
komentarz 1 lipca 2015 przez KamilKulig Gaduła (3,670 p.)

Znam ten ból :D

+2 głosów
odpowiedź 1 lipca 2015 przez PnD Początkujący (340 p.)
Brałem parę razy udział w takich akcjach do momentu kiedy nie popatrzyłem na najpopularniejszy serwis aukcyjny w Polsce :) Helion może sobie pozwolić na takie promocje, bo czasami ceny mają nie małe. Jest taka jedna księgarnia ze stolicy, z której kupuje tytuły ogólnie z Onepress (helion + sensus + septem itd.), bo są średnio ok 30% tańsze (zdarza się nawet do 45%-50%). Reklamy nie mam zamiaru nikomu robić więc nie piszę kto to. Ogólnie widać, że da się zjechać z ceną - wystarczy popatrzeć na ceny np. "HTML5 Podręcznik encyklopedyczny". Choć z drugiej strony czasami nęci żeby jakieś ebooki kupić w takiej promocji ;)
komentarz 1 lipca 2015 przez Pinio Gaduła (3,520 p.)
wiesz jesli sa takie promocje chocby w warszawie warto dac znac na forum
komentarz 2 lipca 2015 przez PnD Początkujący (340 p.)
Jeżeli coś będę wiedział to dam znać, o ile mnie nikt wcześniej nie wyprzedzi :) Wszystkie informacje dotyczące promocji np. w helionie są z profili Facebookowych. Ale ok, nie każdy ma konto na Facebooku. A ta księgarania w Warszawie nie ma promocji, oni po prostu mają niższe ceny. Oczywiście w zależności od książki.
komentarz 2 lipca 2015 przez ArturB Mądrala (6,060 p.)
Jak znasz księgarnię w której można dostać książki to możesz się podzielić, jak można zamawiać w niej przez internet to wiele osób może skorzystać, a jak nie to osoby z Warszawy zaoszczędza trochę pieniędzy.
komentarz 2 lipca 2015 przez PnD Początkujący (340 p.)
Kupuje w sumie książki na allegro od dwóch - orbito.pl (nie mają strony, jak na razie tylko allegro) i aros.pl (maja stronę aros.pl). Ich oferty wyskakują przeważnie jako jedne z pierwszych w momencie filtrowania (od ceny najniższej) jakiegoś tytułu. Książki oczyście z Onepress, najczęściej z helionu. Być może część osób na tym forum już się u nich zaopatrywała (nie wiem, strzelam że tak jest). Przy niektórych tytułach można się zdziwić, jaka jest różnica w cenie.
0 głosów
odpowiedź 1 lipca 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Tylko ceny sa mocno zawyżone... No chyba ze ktoś znajdzie dwie ksiazki które bardzo chce miec i jedna kosztuje u nich te 99zł a druga 90 to ok.

Wlasnie sprawdzilem dwie pozycje które bym chciał miec i kupując je osobno, od dwóch sprzedawców z allegro placac za wysyłki wyjdzie mi dokladnie 99.4zł a kupujac w helion 99.0zł + wysyłka
komentarz 1 lipca 2015 przez Pinio Gaduła (3,520 p.)
ja wydałem 69zł a zaoszczedziłem jakieś 40zł gdybym kupował gdzieś oddzielnie, dla mnie to okazja jak karpie w lidlu:)
komentarz 1 lipca 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Wg. najniższych cen z allegro?
komentarz 1 lipca 2015 przez Pinio Gaduła (3,520 p.)
szukałem po całym guuglu nowych książek
0 głosów
odpowiedź 1 lipca 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
No 50 zł za 2 ksiazki to moim zdaniem dobra cena, jeszcze wysyłka pocztą po zapłacie przelewem 0 zł :P

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 322 wizyt
pytanie zadane 12 marca 2016 w Offtop przez Regolin542 Użytkownik (990 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 203 wizyt
pytanie zadane 7 czerwca 2018 w Offtop przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)
+8 głosów
0 odpowiedzi 456 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2019 w Offtop przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,644 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...