• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z otwarciem plików docx, pfd, zip

Object Storage Arubacloud
0 głosów
550 wizyt
pytanie zadane 5 czerwca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez rogi Nowicjusz (160 p.)

Cześć mam wielki i pilny problem... od kilku dni nie mogę otworzyć bardzo ważnego pliku który otrzymuje już w różnych formach. 

Na początku otrzymywałem go w formacie docx po pobraniu na kompa pokazuje że ma on 0 kb a po otwarciu nie ma w nim żadnej treści - osoba wysyłająca kilkukrotnie wysyłała weryfikowała to u siebie i wysyłała po raz kolejny niestety bez skutku u mnie. Nastąpiła próba wysyłki pdf'a -na podglądzie w przeglądarce wyskakuje błąd, natomiast przy pobraniu na dysk komunikat jak na zdjęci poniżej

Zaproponowałem wysyłkę w ZIP'ie no i znowu żaden program do otwarcia tego formatu nie jest w stanie tego zrobić (również działające online), a jak próbuję otworzyć przez windows to pokazuje mi pusty folder. 

Błagam pomocy - jest to palący dla mnie problem.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 5 czerwca 2018 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)

Albo osoba wysyłająca ma wirusa albo Ty masz, przeskanujcie komputery antysyfem. Dobrym do tego programem jest:

 Malwarebytes 3.5.1.2522 - Download - Instalki.pl 

a także:

AdwCleaner 7.1.1 - Download - Instalki.pl

komentarz 5 czerwca 2018 przez rogi Nowicjusz (160 p.)
Dzięki za pomoc, ale dosłownie przed paroma minutami problem został rozwiązany :) nie było żadnego wirusa.

Jak przekazał mi informatyk, "W pliku mimeTypes.rdf masz błędny wpis o nazwie ..." nie wiem do końca co to oznacza, ale połączył się zdalnie, sprawę załatwił i jest ok, kosztowało mnie to 50 złotych no ale trudno sprawa była bardzo pilna i gdybym nie zainwestował mógłbym stracić wiecej.

Mimo wszystko DZIĘKI CI za chęć pomocy kolego :)

Temat ogólnie do zamknięcia
0 głosów
odpowiedź 5 czerwca 2018 przez rogi Nowicjusz (160 p.)
Sprawa rozwiązania.

Jak przekazał mi informatyk, "W pliku mimeTypes.rdf masz błędny wpis o nazwie ..." nie wiem do końca co to oznacza, ale połączył się zdalnie, sprawę załatwił i jest ok.

Temat do zamknięcia.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 657 wizyt
pytanie zadane 29 stycznia 2019 w Python przez Kuba Jakubowski Gaduła (3,550 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 783 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 122 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...