• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nauka angielskiego

Object Storage Arubacloud
0 głosów
163 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Co sądzicie, aby uczyć się języka z filmików Akademii Khana? Są one mówione po angielsku z napisami po polsku. Skoro ludzie uczą się z seriali, to chyba mógłbym uczyć się z tutoriali matematycznych, nie? Co o tym sądzicie?

https://pl.khanacademy.org/math/precalculus/parametric_equations/polar_coor/v/polar-coordinates-2

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 27 czerwca 2015 przez Comandeer Guru (601,450 p.)
Nauczyłem się angielskiego z artykułów webmasterskich - co prawda potocznego i ciut specyficznego z powodu branży, ale da się! Więc ja tego sposobu nie przekreślam ;)
komentarz 27 czerwca 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Na pewno łatwiejsze to to nie jest od matmy na poziomie szkoły średniej. No cóż, trzeba zaczynać od niskiego pułapu.
+1 głos
odpowiedź 27 czerwca 2015 przez niezalogowany
Korzystałem z ich materiałów na YT, jeśli chodzi o matematykę, jest naprawdę OK, co do serwisu też zastanawiam się na rejstracją i nauką tam.
komentarz 27 czerwca 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
No ja w tym roku idę do szkoły średniej, no i wypadałoby tak wstępnie przerobić to, co tam mnie czeka. Przy okazji nauczyć się angola.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 1,622 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 283 wizyt
+1 głos
7 odpowiedzi 879 wizyt
pytanie zadane 9 maja 2015 w Offtop przez aspoka Mądrala (5,290 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...