• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak zmienić miejsce zapisu?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
749 wizyt
pytanie zadane 13 maja 2018 w Sprzęt komputerowy przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Witam!

Mam telefon Sony xperia m4 aqua, i skończyła mi się pamięć... Mam kartę pamięci włożoną do telefonu ale nie mogę znaleźć  opcji zmiany zapisu np. zdjęć od razu na kartę pamięci. Bardzo bym prosił o pomoc, i dziękuję za poświęcony czas!

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 13 maja 2018 przez BillieQ Użytkownik (980 p.)
Zdjęcia wykonane dotychczasowo możesz przenieś z poziomu telefonu za pomocą jakiegoś menedżera plików a zmiana miejsca zapisu powinna być w opcjach jak wejdziesz w aparat.
komentarz 13 maja 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
No właśnie nie mogę znaleźć tej opcji
0 głosów
odpowiedź 14 maja 2018 przez forumall Gaduła (4,310 p.)
Witam jeśli chcesz przenieść fotografie z telefonu na kartę sd to postępuj po kolej:

Ustawienia > Pamięć wewnętrzna  > Przenieś dane na kartę > zaznacz Zięcia, Nagrania wideo lub Muzyka.

A jeśli chcesz by aparat zapisywał nowe fotografie na karcie sd postępuj po kolej:

Aparat > Ustawienia > Więcej > Magazyn Danych i karta sd.

Pytanie jaka wersja Androida??? ale analogicznie postępowanie zachowanie.

POZDRAWIAM.
komentarz 16 maja 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Właśnie mam androida 5.0 o nie mogę znaleźć takiej opcji
komentarz 16 maja 2018 przez forumall Gaduła (4,310 p.)
A zrób screenshot ( zrzut ekranu) ustawień Aparatu fot.
komentarz 16 maja 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Dobra już znalazłem w każdym bądź razie bardzo dziękuję za fatyge

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 125 wizyt
pytanie zadane 24 września 2023 w Sprzęt komputerowy przez Sordif Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 257 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 271 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...