• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaka uczelnia pod programowanie?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
398 wizyt
pytanie zadane 13 maja 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Android1997 Nowicjusz (150 p.)

Cześć! Otóż do grudnia studiowałem fizykę (zdałem pierwszy rok). W grudniu 2017 z powodów zdrowotnych nie mogłem uczęszczać na zajęcia, przegapiłem sesje, laborki itd. 
Jako że programowanie mi się spodobało uczyłem się w domu i nawet znalazłem pracę, jestem juniorem (C++ embedded) w Warszawie. Jednak chcę iść na studia Informatyczne (w Warszawie właśnie) w trybie zaocznym. I tu moje pytanie jaką uczelnie polecacie? Od razu zaznaczam że nie pisałem rozszerzonej matematyki :( jednak bardzo dobrze napisałem rozszerzoną fizykę, mat podstawę, a z angielskiego pdst i rozszerzenia mam 100% (jedyne rozszerzenia to były fizyka i angielski właśnie). Mam szansę na polibudę?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 23 maja 2018 przez Catalonya1992 Mądrala (5,440 p.)
Może Polsko Japońska Szkoła Technik Komputerowych?
0 głosów
odpowiedź 23 maja 2018 przez k222 Nałogowiec (30,150 p.)

100% to bardzo dobry wynik, jeżeli fizyka jest naprawdę dobrze napisana to na zaoczne powinieneś dostać się wszędzie (ale na stronie uczelni na pewno są progi i zasady liczenia punktów, więc warto po prostu sprawdzić), jednak na Polibudzie przy informatyce zaocznej I stopnia jest dopisek "studia przez internet" - nie wiem jak to wygląda ale nie brzmi to dobrze więc najlepiej ogarnij kogoś kto tam studiuje, z innych uczelni to wielkiego wyboru nie masz, ogarnij wyszukiwarkę Perspektywy - wyszukiwarka i mógłbyś zobaczyć na WAT - sporo osób niezwiązanych z wojskiem to kończy, mają informatykę zaoczną, podobno przyzwoitą, masz jeszcze Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego - tutaj słyszałem że są z dupy przedmioty i generalnie szału nie ma ale najlepiej ogarnij syllabus, WWSI - warta zobaczenia, podobno całkiem ok, o PJSTK nic nie słyszałem, jest jeszcze WSISiZ (czy też WIT) - też wygląda dobrze

Podobne pytania

–1 głos
0 odpowiedzi 198 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 1,075 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,031 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...