• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaka uczelnia (informatyka-programowanie) z takimi wynikami matury?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
1,072 wizyt
pytanie zadane 11 maja 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Alex5 Początkujący (420 p.)
Witam!

Tak ja w temacie:

Chciałbym studiować od tego roku informatykę,a konkretniej programowanie: uzyskałem mniej więcej takie wyniki z matury:

Matematyka podst 88%-90%

Matematyka Rozsz 22%

Ang podst 70%

Polski Podst 50-60%

Gdzie mogę startować z takimi wynikami?

Myślałem o Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania,niby to prywatna uczelnia,ale dość wychwalana i mam do niej dość blisko ( Rzeszów ),dodatkowo przysługuje mi stypendium socjalne,dzięki czemu to już obniżyło by opłaty.(bądź Wyższa Szkoła Inf i Umiejętności w Łodzi )

Na pRZ raczej nie mam pewnie większych szans,a jak to jest z innymi uczelniami?

Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Pozdrawiam serdecznie! :)
komentarz 11 maja 2017 przez Szahid Pasjonat (20,930 p.)
Nie napisałeś drugiego najważniejszgo wyniku czyli co przewidujesz z informatyki albo z fizyki ( na większości uczelni liczą się tak samo a na PWr na pewno tak samo)
komentarz 11 maja 2017 przez Alex5 Początkujący (420 p.)
Zdawałem inf i właśnie dość mało (zły klucz podst z Accessa i programowanie też nie weszło) obstawiam z 25 procent max

2 odpowiedzi

+8 głosów
odpowiedź 11 maja 2017 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Z programowaniem w dzisiejszych czasach jest dość różnie. Możesz studiować filologię polską i być programistą cheeky

Studia to nie tylko uczenie do zawodu. Przede wszystkim to masa rzeczy, których się musisz uczyć do zaliczenia, a nigdy Ci się nie przydadzą. 

Więc bez względu czy jesteś programistą, administratorem pracodawca będzie patrzeć na Twoje faktyczne umiejętności, wiedzę i narzędzia z których korzystasz. 

0 głosów
odpowiedź 11 maja 2017 przez niezalogowany
Witaj,

jestem absolwentem WSIZu i tam jak studiowałem problemu nie było :)

Może się zmieniło, ale brali wszystkich :)

Pozdrawiam.
komentarz 12 maja 2017 przez Alex5 Początkujący (420 p.)
Dzięki za odpowiedź!

I jak ogólnie polecasz uczelnię? Byłem ostatnio na dniach otwarych i mi się spodobało.

Polibudy trochę się boję bo w szkolę nie miałem min Fizyki,a wiem że tam będzie trochę prościej
komentarz 12 maja 2017 przez niezalogowany
Zdajesz sobie sprawę że szkoła ta posiada ośrodki zamiejscowe w Tyczynie i kielnarowej gdzie możesz mieć zajęcia.

Uczelnia pod względem rozwiązań informatycznych typu wirtualny kiosk, czy wirtualna uczelnia ma fajne.

W sumie polecę, fajni wykładowcy, jak cię to kręci to powinno ci się spodobać.

Podobne pytania

–1 głos
0 odpowiedzi 197 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 899 wizyt

92,563 zapytań

141,416 odpowiedzi

319,596 komentarzy

61,948 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...